Web Analytics
More
  Reklāma

  Vairāk nekā gadu pēc kara sākšanās Ukrainā “Tinder” beidzot aiziet no Krievijas

  Jaunākie raksti

  Pagājis jau krietni vairāk nekā gads kopš Krievijas uzsāktā kara Ukrainā. Kā atbildi uz to jau pašā kara sākumā agresorvalsti pameta daudzi Rietumu uzņēmumi, tostarp ievērojama daļa tehnoloģiju kompāniju. Vienlaikus visu šo laiku darbu Krievijā joprojām turpināja  pasaulē ļoti populārā iepazīšanās lietotne “Tinder“. Tiesa, nupat tās īpašnieks “Match Group” beidzot paziņojis par aiziešanu no Krievijas tirgus.

  “Match Group” atklājis, ka līdz jūnija beigām pilnībā izņems savus iepazīšanās lietotņu zīmolus, tostarp “Tinder” no Krievijas tirgus. Uzņēmums norāda, ka ir “apņēmies aizsargāt cilvēktiesības” un pašlaik “veic pasākumus”, lai ierobežotu piekļuvi saviem pakalpojumiem Krievijā. “Match Group” gan sīkāk nav paskaidrojis, kādus tieši pasākumus veic un, kāpēc vispār tieši šobrīd izdomājis aiziet no Krievijas tirgus.

  ReklāmaAdvertisement

  Jāpiezīmē, ka daudzi tehnoloģiju uzņēmumi pameta Krieviju drīz pēc tās uzsāktā kara Ukrainā pērnā gada februāra beigās. “Apple” un “Microsoft” pārtrauca visu produktu un pakalpojumu tirdzniecību Krievijā jau marta sākumā, arī “Netflix” ap to laiku tur apturēja straumēšanas pakalpojumu darbību. Tikmēr interneta milži ātri bloķēja Krievijas valsts mediju organizācijas RT un “Sputnik”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma