Web Analytics
More
  Reklāma

  Videospēle “The Sims 4” sasniegusi 70 miljonu spēlētāju skaitu

  Jaunākie raksti

  Videsopēles “The Sims 4” izstrādātāji Maxis paziņojuši, ka tā kļuvusi par veiksmīgāko “The Sims” franšīzes spēli, sasniedzot 70 miljonu spēlētāju skaitu.

  Tiesa, nav minēts, vai tie ir šobrīd aktīvie spēlētāji vai kopējie, bet sajūtas liek domāt, ka tās ir domātas spēles lejupielādes. Tas jebkurā gadījumā ir sevi cienīgs skaits, jo “The Sims 4” tika izlaista 2014. gadā, taču joprojām pulcē jaunus spēlētājus. Īpašs pieaugums noticis pēdējo mēnešu laikā, kad spēles pamata versija tika padarīt bez maksas pieejama ikvienam interesantam. Jāpiezīmē, ka šai videospēles versijai ir ļoti daudz paplašinājumu, kuri gan būs jāiegādājas par papildu samaksu.

  Par 70 miljonu spēlētāju robežas sasniegšanu tika izdots oficiāls paziņojums, jo acīmredzot arī izstrādātājiem tas ir liels notikums, neskatoties uz to, ka spēlei jau ir deviņu gadu jubileja. Šajā sakarā ir vērts pieminēt, ka Maxis izziņojis darbu pie gaidāmās “The Sims 5” versijas, kas būs īpaši pielāgota dažādu platformu spēlēšanai.

  Jāatzīst, ka šāda “The Sims 4” popularitāte un spēles kopējā aktivitāte arī man ir pārsteigums, jo savulaiks esmu bijis “The Sims” fans, taču likās, ka spēle piedzīvo norietu. Kaut gan tai nav īstu alternatīvu un nopietnas konkurences, kas ļauj noturēt savu tirgus daļu un popularitāti.

  AvotsKitguru
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma