Quantcast
More
  Reklāma

  WhatsApp testē iespēju izveidot izzūdošas grupu sarunas

  Jaunākie raksti

  WhatsApp testa režīmā ir palaiduši ļoti noderīgu funkcionalitāti, kas grupu sarakstēm ļaus noteikt beigu termiņu. Tas ļaus samazināt to sarakstu skaitu, kas izveidotas vienam konkrētam pasākumam.

  Es domāju, ka katrs no mums, pārskatot savu WhatsApp saziņas vēsturi, ieraudzīs grupas, kurās vairs nenotiek aktīva darbība, bet arī ir neērti izdzēsties. Šo situāciju sola mainīt jaunie grupu saziņas uzstādījumi, kas katrai vairāku cilvēku sarakstei ļaus noteikt konkrētu beigu termiņu. Uzstādījumos būs iespējams norādīt vai sarakste ir derīga vienu dienu, vienu nedēļu, līdz konkrētam datumam vai arī to nevajag dzēst.

  Ja sarakstes dalībnieks pārdomās, viņš varēs atcelt šo beigu termiņu. Kā noprotams, tad ieslēdzot šo režīmu, beigu termiņu varēs uzlikt gan jau esošajām grupām, gan, protams, jaunām. Pagaidām funkcionalitāte ir pieejama WhatsApp Beta versijas testētājiem, līdz ar to jāgaida līdz oficiālai izlaišana. Pēc manām domām, šis būs viens no lielākajiem un noderīgākajiem lietotnas uzlabojumiem pēdējā laikā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma