Quantcast
More
  Reklāma

  “Instagram”, iespējams, strādā pie profila maksas verifikācijas funkcijas

  Jaunākie raksti

  Saistībā ar profila verifikāciju viena no lietotnēm, kur tas tiek aktīvi izmantots, ir “Twitter”. Tiesa gan, uzņēmuma vadītājs Īlons Masks pēdējo mēnešu laikā paspējis sacelt pamatīgu haosu saistībā ar profila verifikāciju un zilās nozīmītes saņemšanu. Vienlaikus zināmais lietotņu pētnieks Alesandro Peluci nesen pamanījis izmaiņas “Instagram” kodā, kas liecina, ka uzņēmums, iespējams, izstrādā maksas profila verifikācijas funkciju, kas daudz neatšķirtos no “Twitter” gaiši zilajām emblēmām.

  Peluci norādījis, ka nesen atklātajos “Instagram” koda fragmentos ievērojis skaidru atsauci uz “maksas zilo emblēmu” un jaunu produktu, kas būtu balstīts uz abonementa principa. Būtiski, ka šādu pašu atsauci lietotņu pētnieks ievērojis arī “Facebook” lietotnes kodā. Tas varētu liecināt par to, ka “Meta” apsver piedāvāt maksas profila verifikāciju visās savās platformās.

  Koda fragments, kas apliecina, ka zilā nozīmīte ir ceļā uz “Meta” lietotnēm

  Pagaidām gan šis ir vienīgais pierādījums, ka “Instagram” varētu piedāvāt maksas profila verifikāciju. Turklāt, pats uzņēmums atteicies sniegt komentārus par to.

  Jāpiezīmē, ka līdz šim pie “Instagram” zilās nozīmītes bijusi iespēja tikt vien augsta līmeņa personām, slavenībām un globāliem zīmoliem, organizācijām. Tomēr arī parastie ikdienas lietotāji izrādījuši vēlmi iegūt šādu profila statusu.

  1 komentārs

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  06.02.2023 12:31

  Varēja gan vispirms salabot mistisku konta nobloķēšanu burtiski dažas sekundes pec tam kad konts atjaunots caur Instagram atbalstu.

  Reklāma