Web Analytics
More
  Reklāma

  Rode izlaiž NTH-100M – savas pirmās austiņas, kas būs aprīkotas ar mikrofonu

  Jaunākie raksti

  Kaut arī zīmols Rode saistās ar dažādiem mikrofoniem, tad tikai pagājušajā gadā uzņēmums izlaida pirmās austiņas. Tagad šis modelis ticis papildināts ar mikrofonu, kas pēc uzņēmuma vārdiem varēšot nodrošināt podkāstu ieraksta kvalitāti.

  Jaunais austiņu modelis NTH-100M ir balstīts uz pagājušajā pavasarī izlaisto NTH-100 modeli, kaut arī dizains ir nedaudz atškirīgs. Lielākā izmaiņa būs noņemamais kondensatora tipa mikrofons. Kaut arī Rode apgalvo, ka šis mikrofons sniegs tādu pašu kvalitāti kā esošie atsevišķie mikrofoni, tas jāuztver ar veselīgu kritiku.

  Reklāma

  Austiņas būs aprīkotas ar 40mm draiveriem, kas nodrošinās ārkārtīgi precīzu frekvenci ar zemu skaņas kropļojumu. NTH-100M austiņas ir veidotas tā, lai sniegtu optimālu akustisko skanējumu, bet ar putām apvilktie ausu uzgaļi nodrošinās ārējo skaņu izolāciju. Konkrētais modelis gan nav saņēmis aktīvo trokšņu slāpēšanu, un to nebūs iespējams savienot ar Bluetooth savienojumu.

  NTH-100M maksās 189 USD, bet būs iespēja atsevišķi iegādāties pievienojamo mikrofonu par 69 USD, ko pielikt NTH-100 modelim. Šīs austiņas varētu noderēt gan labam skanējumam, lai klausītos dažādus podkāstus un audio materiālus, kā arī pašam ierakstīt podkāstus, piedalīties video zvanos vai videospēļu straumēšanai. Lietojums ir visai plašs, un izskatās, ka tas vairāk ir vērsts to virzienā, kas novērtē un kam nepieciešams labs balss ieraksts.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Aldis
  05.02.2023 20:24

  Cik maksā?

  Kursors.lv
  05.02.2023 21:35
  Reply to  Aldis

  219 eiro

  Reklāma