Web Analytics
More
  Reklāma

  Tesla rūpnīca Berlīnē gatava ievērojami palielināt ražošanas apjomus

  Jaunākie raksti

  Vācijas amatpersonas tikšanās laikā ar arodbiedrību “IG Metall” atklājušas, ka Tesla rūpnīca Berlīnē ir gatava tam, lai tajā ievērojami palielinātu ražošanas apjomus, turklāt arī Vācijas puse vēlas, lai Berlīnē ražotu vairāk Tesla automašīnu. Valsts ekonomikas ministrijas cilvēki aicina ražotāju palielināt ražošanu, lai apmierinātu pieprasījumu.

  Ja ticam informācijai, kas pienāk no Vācijas, tad Tesla šajā rūpnīcā pēdējā laikā ik nedēļu piesaista ap 200-300 jauniem darbiniekiem, savukārt kopējais darbinieku skaits rūpnīcā jau sasniedzis 9000 cilvēkus. Tāpat notiek rūpnīcas paplašināšanās darbi un uzsākts šis projekts. Lai arī rūpnīca strādā jau nepilnu gadu, ražošanas apjomu palielināšana Berlīnē bijusi problemātiska.

  Iepriekš izskanējušas ziņas, ka Tesla ir problēmas piesaistīt jaunus darbiniekus un noturēt esošos. Atsevišķos gadījumos un strīdos iesaistījusies arī “IG Metall” arodbiedrība, savukārt Tesla darbinieki apmeklē arodbiedrības biroju, lai ziņotu par lietām, kas viņus neapmierina.

  Pagaidām Berlīnē tiek ražotas tikai Model Y automašīnas, kas ir ļoti populāras visā Eiropā. Pēc tam, kad Tesla samazinājusi cenas Eiropā, pieprasījums pieaudzis, noliktavas tukšojas. Iepriekš izskanējis, ka Berlīnē iespējams saražot ap 3000 Model Y vienībām nedēļā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma