Quantcast
More
  Reklāma

  Donalds Tramps lūdzis “Meta” atjaunot viņa kontu

  Jaunākie raksti

  Jau rakstījām, ka pērnā gada novembrī “Twitter” boss Īlons Masks atjaunojis bijušā ASV prezidenta Donalda Trampa “Twitter” kontu, kas pirms diviem gadiem tika bloķēts sakarā ar viņa atbalstītāju nemieriem Kapitolijā. Tiesa, izskatās, ka Tramps vismaz šobrīd nav nekāds aktīvais “Twitter” lietotājs. Vienlaikus tapis zināms, ka Tramps nesen vērsies pie “Meta” ar lūgumu atjaunot viņa “Facebook” kontu.

  Ziņots, ka otrdien Donalda Trampa vārdā “Meta” nosūtīta vēstule, kurā uzņēmums aicināts sasaukt sapulci, lai apspriestu bijušā ASV prezidenta ātrāku “Facebook” konta atjaunošanu. Kā zināms, sakarā ar tiem pašiem nemieriem Kapitolijā 2021. gada sākumā tika bloķēts arī Trampa “Facebook” konts. Tā gada jūnijā pēc Uzraudzības padomes ieteikuma “Meta” paziņoja, ka tikai pēc diviem gadiem izskatīs iespēju atjaunot Trampa “Facebook” kontu. Uzņēmums toreiz norādīja, ka lēmums tiks balstīts uz sabiedrības drošības risku izvērtējumu. Līdz ar to šogad “Meta” būtu jālemj, ko darīt ar Trampa kontu.

  Pagaidām “Meta” vēl nav sniegusi atbildi uz Trampa vēstuli par “Facebook” konta ātrāku atjaunošanu. Taču, domājams, Trampa motivācija atgūt piekļuvi tam ir visai skaidra. Viņam ir vairāk nekā 34 miljoni sekotāju “Facebook”. Tam arī bija ļoti būtiska nozīme, lai kļūtu par prezidentu 2016. gadā. Tā kā Donalds Tramps plāno kandidēt arī 2024. gada ASV prezidenta vēlēšanās, skaidrs, ka viņam savu “Facebook” kontu ļoti vajag atpakaļ.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma