Quantcast
More
  Reklāma

  “House of the Dragon” kļuvis par 2022. gada visvairāk nelegāli lejupielādēto TV šovu

  Jaunākie raksti

  Gluži kā iepriekšējie gadi arī 2022. gads kino industrijā bija diezgan piesātināts, izlaižot saturu katra gaumei. Pasaules ievērību pērn noteikti ieguva divu lielbudžeta seriālu izlaišana – “House of the Dragon” un “Amazon” veikums “The Lord of the Rings: The Rings of Power”. Šie seriāli tika skatīti daudz un dikti, ko apliecina arī fakts, ka tie iekļuvuši 2022. gada visvairāk nelegāli lejupielādēto TV šovu saraksta augšgalā.

  Saskaņā ar vietni “TorrentFreak” – godpilno pirmo vietu kā 2022. gada visvairāk nelegāli lejupielādētais TV šovs ieguva “House of the Dragon“. Seriāls ataino notikumus, kas norisinājās 200 gadus pirms “Game of Thrones” seriālā esošajiem. Savukārt otro vietu šajā listē ieguva “Amazon” seriāls “The Lord of the Rings: The Rings of Power“, kas varētu patikt “Gredzena pavēlnieka” triloģijas cienītājiem.

  Attiecīgi tālākās vietas Top 10 sarakstā kā 2022. gadā visvairāk nelegāli lejupielādētie TV šovi ieņem:

  Ja atskatāmies uz iepriekšējiem gadiem, tad pērn pirmo vietu kā visvairāk nelegāli lejupielādētais TV šovs ieņēma “WandaVision”. Savukārt 2020. gadā šo titulu ieguva “Mandalorian”. Taču tā kā šiem abiem seriāliem nav izlaistas jaunas epizodes, tie izkrituši no šī topa, dodot vietu jauniem meistardarbiem.

  Vai tu skaties kādu no augstāk sarakstā minētajiem seriāliem? Ja jā, kas ir tavs favorīts?

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Pēča
  06.01.2023 09:50

  Likās, ka ‘Game of thrones’ ēra beidzās pagājušajā gadu desmitā… Bet izrādas, ka nē.

  Nez nomocīju pirmo sēriju likās super garlaicīgs(gluzi kā pēdējās got sezonas) kur nevarēja sagaidīt beigas un skatījies vienkārsi lai redzētu, kā beigsies, jo tomēr esi ieguldījis savu laiku…

  Protams GOT pirmās 3 sezonas amizantas un ievilka.. 4.sezonā jau kaut kas pietrūka un vairs nebija tas azarts skatīties un es teiktu sākot ar 5.sezonu, laikam galīgi bedzās ideju un kā jau parasti tas notiek sižeta notikumi jau vairākkārt sāka atkārtoties, kļūt garlaicīgi un pat banāli…

  Tasesmues
  06.01.2023 12:51

  Žēl tikai, ka tāds kaksis tas seriāls. Tāpat kā lotr

  bobis
  11.01.2023 21:30

  Pirmajas serijas tikai plikumu scenas ar galveno varoni princesi patika, talak iet standarta amerikanu nepievilciga gimene ar vindigo berniem.

  bobis
  11.01.2023 21:34

  Gredzenu pavelnieka seriala narkomanija, tomer bij sliktaka.

  Reklāma