Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunais Renault Austral krosovers jau drīzumā Latvijā

  Jaunākie raksti

  Renault ir papildinājis savu SUV modeļu klāstu ar ambiciozu modeli – jauno Renault Austral, kuru kolēģim Mārim jau bija iespēja izmēģināt Spānijā. Modelis jau drīzumā būs pieejams klientiem Baltijas valstīs, tādēļ ražotājs ir gatavs iepazīstināt ar Austral versijām, to tehniskajām un cenu atšķirībām, kā arī modeļa dizainu. Jaunais Austral turpina Renault moderno pieeju, nostiprinot pozīcijas šajā segmentā, ko jau aizsāka Arkana un jaunais Megane E-TECH Electric.

  Modeļu klāsta pamatā ir trīs aprīkojuma versijas: Equilibre, Techno un Iconic, kā arī pirmo reizi Renault piedāvā ekskluzīvo Esprit Alpine versiju ar vēl sportiskāku izskatu, atgādinot par Renault Group sacīkšu un sporta automašīnu ražotāju.

  ReklāmaAdvertisement

  Jaunajā modelī ir mūsdienīgas, noderīgas intelektuālās un tehnoloģiskās funkcijas, kas uzlabo pasažieru komfortu, drošību un rada braukšanas prieku. Austral ir pirmais Renault modelis, kas būvēts uz trešās paaudzes CMF-CD platformas, kā arī tam ir jaunākā Renault četru riteņu stūrēšanas sistēma 4CONTROL Advanced. Jaunajam Renault Austral izmantotas inovatīvas piedziņas, jaunākās paaudzes E-TECH Full Hybrid motors, nodrošinot līdz pat 200 ZS, un divi benzīna dzinēji: 130 ZS 48 V Mild Hybrid Advanced, kā arī 140 ZS un 160 ZS 12 V Mild Hybrid dzinēji.

  Rūpīgi izstrādātais interjers ar jaunākajām tehnoloģijām radīs augstu komforta līmeni, papildus izceļot OpenR ekrānu, kurā apvienots vadības panelis, navigācijas un multimediju sistēmas, kā arī vienlaikus nodrošinot labākos Google pakalpojumus un lietotnes. Uz Android operētājsistēmu bāzētais 12 Full HD ekrāns un digitālais 12.3 collu vadītāja displejs ir apvienoti un novietoti apgāztā L formā, kas piešķir nedaudz futūristisku izskatu auto interjera dizainam. OpenR ekrāna virsma veidota, ievērojot tādus pašus standartus, kādi attiecināmi uz labākajiem planšetdatoriem un viedtālruņiem. Ekrānu sedz Gorilla-Glass alumosilikāta stikls – rūdīts stikls, kas ir īpaši izturīgs pret skrāpējumiem, ikdienišķiem triecieniem un vairākkārtēju tīrīšanu. Turklāt tam ir papildu pārklājums, kas neļauj veidoties pirkstu nospiedumiem un atspīdumiem.

  Centrālajā konsolē ir novietots roku balsts, kuru var bīdīt uz priekšu un atpakaļ, vienlaikus nodrošinot ērtu multivides ekrāna un zem tā izvietoto pogu lietošanu. Tajā ir arī parocīgs vertikāls viedtālruņa turētājs, kurā ir iestrādāts induktīvs viedtālruņa lādētājs.

  Jaunā Renault Austral cena būs sākot no 29 290 eiro, taču cena, kā ierasts, atkarīga no izvēlētā aprīkojuma līmeņa un dzinēja.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Aigars
  16.12.2022 09:18

  Pietrūkst tikai AWD versija.
  Tad.l būtu konča

  Diginauts
  16.12.2022 17:52
  Reply to  Aigars

  Kas šļupstenās torsiona āvēdē nav nekāda dieva dāvana. Es labāku paturu savu litru degvileas uz 100 un labāku paātrinājumu ne-ļergas apstākļos.
  Ir braukts ar VAG AWD sistēmām. Nevaig tādus sū. Vai kartīgu Subaru WRX līmeņa, vai tad labāk lai viens tilts grābstas.

  Albatross
  16.12.2022 21:21

  Kāpēc Latvijā tāds noiets krosoveriem un citiem pilsētas džipiņiem?

  Biteme
  16.12.2022 21:26
  Reply to  Albatross

  Ne tikai Latvijā. Visa Eiropa noveco un krosovers ar augsto būdu ir parocīgāks, nekā zema kupeja.

  Andris
  25.12.2022 17:46
  Reply to  Albatross

  Elementāri ērtāk izmantojas auto ar paaugstināto klīrensu, kas ļauj neiespringt tur, kur zemais pat nedomās izbraukt.

  Andris
  25.12.2022 17:45

  No 30K?
  Beigts nepiedzimis.
  Pagaidām izdevīgākais variants tirgū ir un paliek Seat Ateca sanāk nedaudz lētāk, motors atsaucīgāks un var paņemt ar adaptīvo piekari vai 4WD, ja kādam vajag. Par 42K jau 310ZS Cupra Ateca.

  Reklāma