Web Analytics
More
  Reklāma

  “Instagram” uzlauzto kontu īpašniekiem atvieglos piekļuvi kontam

  Jaunākie raksti

  Nupat jau rakstījām, ka “Instagram” atkal nācis klajā ar saujiņu jaunu funkciju. Viena no tām ir “BeReal” klons “Candid Stories“. Protams, papildus tam uzņēmums padomājis arī par jauniem drošības rīkiem. Tie ietver īpašu “Instagram” palīdzības centru, kurā lietotāji var ziņot un atrisināt problēmas, kas saistītas ar piekļuvi kontam. Tas īpaši noderīgi varētu būt konta uzlaušanas gadījumā.

  Situācijā, kad lietotājs vairs nevar pieteikties savā “Instagram” kontā, viņš var doties uz “Instagram” tīmekļa vietni un atbildēt uz jautājumu, ar ko saistīta problēma? Ar uzlauztu kontu, aizmirstu paroli, uzdošanos par citu lietotāju, bloķētu kontu vai misēkli ar divfaktoru autentifikāciju. Kad lietotājs ir izvēlējies atbilstošāko variantu, “Instagram” piedāvās veikt virkni darbību, lai atgūtu pieeju kontam.

  ReklāmaAdvertisement

  Viena no metodēm, kas tiek piedāvāta, lai pārbaudītu, vai konts, kurā lietotājs nevar autentificēties, patiesībā pieder viņam, ir lūgt citiem apstiprināt šī lietotāja identitāti. Ja lietotājs ir zaudējis piekļuvi kontam, viņam ir iespēja palūgt diviem “Instagram” draugiem apstiprināt savu identitāti. Viņiem būs 24 stundas laika to izdarīt un pēc tam lietotājs varēs atiestatīt savu paroli.

  Avots: Instagram

  Vienlaikus “Instagram” arī uzsver, ka aktīvāk strādā pie tā, lai lietotāju konti netiktu uzlauzti. Tajā skaitā uzņēmums noņem kontus, kurus sistēma uzskata par ļaunprātīgiem, piemēram, tie, kuri uzdodas par citām personām. Tāpat “Instagram” visādi cenšas brīdināt no šādiem lietotājiem, piemēram, sūtot paziņojumus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma