Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple Watch Ultra ar jauno Oceanic+ lietotni kļūst par niršanas datoru

  Jaunākie raksti

  Pirms gandrīz trim mēnešiem, kad tika izziņots jaunais Apple Watch Ultra viedpulksteņa modelis, prezentācijas laikā tika runāts par īpašu nirējiem paredzētu lietotni Oceanic+, kas izmantos jaunā pulksteņa iespējas. Tagad pielāgotā versija oficiāli pieejama ikvienam Ultra īpašniekam.

  Oceanic+ lietotne ir vairāk paredzēta tiem nirējiem, kuri ar to nodarbojas hobija līmenī nevis profesionāļiem, taču tā ir populāra konkrētajās aprindās, kā arī uzsvars ir uz sadarbību ar Apple, izmantojot Apple Watch Ultra sniegtās iespējas. Kaut arī līdz šim jaunais viedpulkstenis bija spējīgs ziņot par niršanas dziļumu, niršanas ilgumu un ūdens temperatūru, tomēr Oceanic+ sniegs plašāku informācijas klāstu.

  Lietotne arī attēlos niršanas dziļumu un niršanas ilgumu, taču būs pieejami tādi dati, kā laiks, kas nepieciešams, lai paceltos līdz ūdens virsai. Tāpat informāciju par spiedienu, kā arī niršanas ātrumu. Vēl varēs redzēt skābekļa balona statusu, un svarīgs rādījums ir atlikusī pulksteņa baterija.

  Lai nodrošinātu lietotāju drošību, Oceanic+ ar košiem paziņojumiem norādīs uz pārāk ātru pacelšanās ātrumu, kā arī straujām spiediena maiņas. Bez tā varēs piekļūt arī savam niršanas plānam un vēsturiskajiem datiem. Jāpiezīmē, ka bezmaksas versijā funkcionalitāte būs ierobežota, bet pilnā funkcionalitāte būs pieejama par 9.99 USD mēnesī. Visi dati pēc uzniršanas nokļūs telefonā, lai varētu tos labāk pārskatīt.

  Apple tomēr norādījis, ka pilnībā niršanas laikā nevajadzētu paļauties tikai uz Apple Watch Ultra darbību, un to darīt kopā ar citu nirēju un līdz ņemt rezerves mērījumu ierīci.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma