Web Analytics
More
    Reklāma

    Windows ļaus krietni ērtāk pārraidīt datus uz iPhone viedtālruņiem

    Jaunākie raksti

    Darba nedēļas vidū Microsoft paziņojis par visai noderīgiem jaunumiem un Phone Link servisa uzlabojumiem, kas ļaus nosūtīt failus no iPhone viedtālruņiem uz Windows darbinātiem datoriem.

    Apple ekosistēma ir pazīstama ar lielisko AirDrop funkcionalitāti, kas bez papildu programmām ļauj ērti nosūtīt failus uz jebkuru citu uzņēmuma ierīci, kas savienota ar internetu. Taču to nevar izdarīt ar Windows datoriem, tāpēc talkā nāk Phone Link serviss.

    Līdz šim Phone Link programma ļāva savienot Android un iOS ierīces, lai tās varētu pārvaldīt no datora. Tomēr funkcionalitāte aprobežojās ar zvanu kontroli un telefona paziņojumu saņemšanu datorā. Tagad testa režīmā pie pirmajiem interesentiem nonāk iespēja caur to nosūtīt arī failus.

    Lietotājam būs nepieciešams uzstādīt Phone Link lietotni savā telefonā, kas ļaus izvēlēties Windows datoru kā failu saņemšanas ierīci. Apmaiņa darbosies arī pretējā virzienā no datora uz telefonu. Lai šobrīd sāktu testēt šo funkcionalitāti, lietotājam jābūt reģistrētam Windows Insider programmā, kā arī telefonā jābūt pieejamai vismaz iOS 16 versijai.

    Avots9TO5Mac
    Reklāma
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    0 komentāri
    Reklāma