More
  Reklāma

  Ziņas par Apple vēlmi iegādāties futbola klubu “Manchester United” tomēr nav patiesas

  Jaunākie raksti

  Lielai daļai pasaules šī gada novembris un decembris paiet futbola zīmē, jo šajā laikā notiek FIFA Pasaules kausa futbolā izcīņa Katarā. Tikmēr diezgan skaļas ziņas nedēļas vidū pavadījušas Anglijā bāzēto klubu “Manchester United”, jo uz brīdi tika ziņots, ka to varētu iegādāties uzņēmums Apple.

  Taču neilgi pēc tam apstiprināts, ka šī informācija nav patiesa. “Manchester United” novembra beigās pametis pasaulē zināmais futbolists Krištianu Ronaldu, bet jau ilgāku laiku komandas fani pieprasa īpašnieku maiņu. No 2005. gada “Manchester United” pieder Gleizeru ģimenei, tomēr tieši fani nav apmierināti ar notiekošo komandā viņu vadībā, un Anglijā tas kaut ko nozīmē.

  Tāpēc īpašnieki izskata, ka varētu pārdot savā īpašumā esošo klubu, un pēc šīs informācijas publicēšanās dažādos ziņu portālos visai ātri parādījās skaļi virsraksti, ka tieši uzņēmums Apple varētu iegādāties šo zināmo futbola klubu. Taču straujās ziņas izrādījušās nepatiesas. Arī es sākumā nodomāju, ka šis būtu interesants darījums un pat biju nedaudz izbrīnīts, bet tagad par to var aizmirst.

  Apple līdz šim šādā līmenī nav iesaistījusies profesionālā sportā, iegādājoties kādu sporta komandu, tomēr tieši šajā sezonā Apple TV+ pārraida MLB jeb Augstākās beisbola līgas spēles ASV. Kā arī nākamā gada plānos ir kļūt par Nacionālās futbola līgas (NFL) svētdienas spēļu tiešraides pārraidītāju.

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma