More
  Reklāma

  Amazon lieto jau vairāk nekā 1000 Rivian elektriskos piegādes furgonus

  Jaunākie raksti

  Tirdzniecības gigants Amazon sūtījumu piegādēm izmanto nu jau vairāk nekā 1000 elektriskos furgonus, kurus ražo Rivian. Amazon šajā uzņēmumā investēja vairāk nekā 700 miljonus dolāru un apņēmās iegādāties vairāk nekā 100 tūkstošus transportlīdzekļus, lai savas piegādes padarītu dabai draudzīgākas.

  Amazon nupat atsvaidzinājuši informāciju par Rivian transportlīdzekļu pielietojumu, norādot, ka furgonu saņemšanā pagaidām viss norit pēc plāna un furgoni šobrīd tiek lietoti jau vairāk nekā 100 ASV pilsētās. Amazon Transportēšanas nodaļas viceprezidents Udits Madans uzsver, ka šis gads ir īpašs – tuvojas tradicionālā davānu sūtīšanas sezona Ziemassvētkos, kad daudzi piegādes uzņēmumi ir pārslogoti, bet šogad Amazon pirmoreiz tik plašā apjomā piegādās sūtījumus ar bezizmešu transportlīdzekļiem.

  Rivian ražotie furgoni jau līdz šim izmantoti, lai piegādātu vairāk nekā 5 miljonus sūtījumu. Ziemassvētku sūtījumu laikā šis skaitlis ievērojami palielināsies. Arī Amazon piegādes šoferi esot apmierināti, izceļot drošības funkcijas un komfortu.

  Reklāma

  1 komentārs

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  11.11.2022 08:26

  Varēja jau arī pāris vārdus par pašu furgonu uzrakstīt!

  Reklāma