Web Analytics
More
  Reklāma

  “Google Meet” beidzot piedāvās sapulču transkriptus

  Jaunākie raksti

  Kompānija “Google” nākusi klajā ar pāris jaunumiem savos pakalpojumos. Viens no tiem priecēs videokonferenču rīka “Google Meet” lietotājus. Ja līdz šim savām vajadzībām “Google Meet” zvanus bija iespēja saglabāt kā video failus, tad tagad lietotāji automātiski saņems arī ieraksta transkriptu. Tas ļaus vēlreiz pārskriet pāri sapulcē runātājam un piefiksēt sev svarīgo, kas, iespējams, tika palaists garām.

  Protams, arī līdz šim bija pieejami trešo pušu pakalpojumi, piemēram, “Otter”, kas ļāva iegūt transkriptus no “Google Meet” ierakstiem. Taču tagad “Google” šo iespēju iebūvējusi pašā “Google Meet”. Sākotnēji jaunā funkcija pieejama ierakstiem angļu valodā, savukārt nākamgad tiks atbalstītas arī franču, vācu, spāņu un portugāļu valodas. Lietotāji ieraksta atšifrējumu varēs saņemt “Google Doc” formātā.

  Reklāma

  Vienlaikus rodas jautājums, kāpēc “Google” tik ilgi kavējās ar šīs funkcijas palaišanu. Piemēram, “Microsoft Teams” videokonferenču ierakstiem angļu valodā transkripti tiek piedāvāti jau vairāk nekā gadu. Ņemot vērā “Google” pieredzi ar rīkiem un pakalpojumiem, kas runu pārvērš tekstā, jādomā, kāpēc uzņēmumam videosapulču transkripta funkcija parasīja tik ilgu laiku. Tomēr labāk vēlu nekā nekad.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma