Quantcast
More
  Reklāma

  YouTube beidzot varēs atzīmēt citus lietotājus un kanālus ar “@” simbola palīdzību

  Jaunākie raksti

  Video straumēšanas platforma YouTube saņems visai noderīgu uzlabojumu, kas satura veidotājiem un skatītājiem ļaus izmantot “@” simbolu, lai tādējādi atzīmētu gan savu kanālu, gan konkrētu lietotāju. Līdz šim šī funkcionalitāte ir bijusi ļoti ierobežota.

  Šādu atzīmēšanas veidu esam pieraduši lietot visos lielākajos sociālajos tīklos, tāpēc tas bija tikai laika jautājums, līdz šāda iespēja sasniegs YouTube. Tagad ar “@” palīdzību varēs atzīmēt savu YouTube Shorts sadaļu, kanāla lapu, kā arī to izmantot video aprakstos, komentāros un citās sadaļās. Savā ziņā tas arī ir nākamais solis, lai konkurētu ar tik populāro TikTok platformu, jo arī YouTube vēlas celt sava Shorts popularitāti.

  Tāpat šī funkcionalitāte sniegs labāku iespēju gan autoriem, gan skatītājiem komunicēt vienam ar otru, radot papildu saiti un rosinot dažādas diskusijas. Lai nodrošinātu to, ka atzīmēšana netiek izmantota ļaunos nolūkos, esošie video kanāli ar savām īpašajām interneta adresēm “@” simbolu saņems automātiski. Pamata risnājums būs klasisks, jo būs balstīts uz shēmu “@username”, tātad uz lietotājvārdu.

  Atzīmēšanas iespēja visā YouTube tiks palaista pakāpeniski, sākot ar nākamo nedēļu, un kā pirmie to saņems esošie un ilgstošie satura veidotāji.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma