Web Analytics
More
  Reklāma

  “TikTok” plāno piedāvāt tiešsaistes iepirkšanās funkciju

  Jaunākie raksti

  Dažādas iepirkšanās iespējas šobrīd sastopas virknē lietotņu. Uzņēmumiem un influenceriem tā ir lieliska iespēja, kā uzreiz sasniegt plašu auditoriju un vienkāršāk pārdot savu produkciju. Ņemot vērā, ka pirmssvētku iepirkšanās periods straujiem soļiem tuvojas, video koplietošanas lietotne “TikTok” nolēmusi, ka šis būs piemērots laiks, lai izziņotu jauno tiešsaistes iepirkšanās funkciju “TikTok Shop”.

  Lai īstenotu šos plānus, tehniskā ziņā “TikTok” palīdzēs ārpakalpojumu sniedzējs “TalkShopLive”, kas nodrošinās vajadzīgo infrastruktūru tiešsaistes iepirkšanās funkcijām. Tāpat šis uzņēmums sniegs nepieciešamo tehnisko atbalstu tiešraidēm, ko rīkos satura veidotāji, influenceri un zīmoli. Gala rezultātā, izmantojot videoklipus, tiem būs iespēja “TikTok” platformā tirgot savus produktus un pakalpojumus.

  Plānots, ka “TikTok Shop” varētu palaist “nākamā mēneša laikā”, ko vispirms izmantotu lielie zīmoli kā papildus kanālu tirdzniecībai pirmssvētku laikā. Kā jau ierasts vispirms jaunā funkcija būs pieejama Ziemeļamerikā.

  Jāpiezīmē, ka “TikTok Shop” koncepts balstīts uz līdzīgu funkciju “TikTok” māsaslietotnē “Douyin”, kas pieejama daļā Āzijas un Lielbritānijā. Izskatās, ka tirdzniecība šajā lietotnē notiek visnotaļ veiksmīgi. Ziņots, ka gada laikā, no 2021. gada maija līdz 2022. gada maijam, ar “Douyin” starpniecību pārdoti vairāk nekā 10 miljardi produktu, kas ir trīs reizes vairāk nekā gadu iepriekš. Tāpēc tikai loģiski, ka arī “TikTok” vēlas iemēģināt savu roku šajā lauciņā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma