Web Analytics
More
  Reklāma

  Digitālo inovāciju parks piedāvā mājaslapu izveides apmācības

  Jaunākie raksti

  Augustā Digitālo inovāciju parks (DIGIP) atzīmējot savu otro dzimšanas dienu, īstenojot savu vīziju par sabiedrību ar augstām digitālām prasmēm, izziņoja jaunu digitālo prasmju apmācību programmu “Tech Kick”, kuras mērķis būs palīdzēt cilvēkiem izmēģināt savus spēkus informāciju tehnoloģiju jomā un atrast sev piemērotāko profesiju. Pašlaik jau ir iespējams pieteikties pirmajam apmācību kursam “Web Kick”.

  “Web Kick” praktisko apmācību kurss tiks uzsākts 3. oktobrī un dos iespēju uzzināt par dažādiem mājaslapu izstrādes rīkiem, kā arī izveidot savu pirmo mājaslapu un iesākt veidot savu portfolio, kas vēlāk noderēs kā pirmais solis ceļā uz informācijas tehnoloģu speciālista karjeru. Apmācības paredzētas cilvēkiem ar kreatīvām dotībām, kā arī dizaineriem, kas vēlas papildināt savu prasmju arsenālu ar mājaslapu izstrādes piedāvājumu. Kursa laikā varēs uzzināt visu nepieciešamo, kas jāzina, lai attīstītu prasmes arī pēc apmācībām. Informatīvas sesijas, vērtīgas lekcijas un praktiskas meistarklases zinošu un pieredzējušu profesionāļu uzraudzībā – pārdomāta programma būs kā atspēriens digitālajām prasmēm mājaslapu izstrādē. Kursa ietvaros četru nedēļu garumā būs iespēja apgūt arī tīmekļa vietņu programmēšanas pamatus, mājaslapu dizaina izstrādi un dažādus paņēmienus dizaina iedvesmas atrašanai, kā arī tiks sniegts ieskats dažādos mājaslapu izstrādes rīkos. Programma veidota tā, lai fokusētos uz praktisko pieredzi un zināšanas, dodot dalībniekiem uzdevumus, kas sasaistīti ar reālo pielietojumu ikdienā. Mācības notiks tiešsaistē dažādos līmeņos, dalībniekiem izvēloties sev piemērotāko mācību formu – no kolektīvas apmācības dalībnieka, līdz personalizētai pieejai ar mentoru atbalstu arī pēc apmācībām.

  ReklāmaAdvertisement

  Vairāk informācijas par pieteikšanos apmācību programmai “Web Kick” un tās programmu var iegūt Digitālo inovāciju parka mājas lapā – https://www.digip.lv/webkick.

  Digitālo inovāciju parka  īstenotā digitālo prasmju programma “Tech Kick” ir tiešsaistes apmācību platforma, kura apmācību kursu veidā dos ikvienam interesentam iespēju apgūt mūsdienīgas un pieprasītas IT jomas prasmes un jaudīgi uzsākt darbu kādā no IT profesijām. Interesentiem ir iespēja arī izvēlēties vēlamākos apmācību kursus. Mājas lapā www.digip.lv/techkickiespējams nobalsot par sev tīkamāko un rezultāti tiks ņemti vērā, veidojot nākotnes apmācības.

  Apmācību programmas vadītāja Agate Ambulte, programmētāja ar astoņu gadu pieredzi, bieži saskaras ar jautājumiem par to kā sākt darboties IT jomā un kādas prasmes tam ir nepieciešamas. Lai palīdzētu šo procesu padarīt iespējami vieglu, Digitālo inovāciju parks jau vairākkārtīgi rīkojis apmācības, lai sniegtu interesentiem praktiskas zināšanas par dažādām IT jomām, īstenotas apmācības spēļu izstrādes, digitālās uzņēmējdarbības un pat mākslīgā intelekta jomās.
  Apmācību “Web Kick” norisi atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldība Nevalstisko organizāciju projektu konkursa ietvaros.

  “Tech Kick” apmācību platforma veidota uz veiksmīgas apmācību programmas “Digital Kick” pieredzes. “Digital Kick” apmācības Latvijas sievietēm, kuru darbību bija ietekmējusi pandēmija, deva iespēju savu hobiju vai aizraušanos attīstīt no idejas līdz digitālajam biznesam. Programma guva lielu atsaucību un pierādīja apmācību nepieciešamību sabiedrībā, tādēļ šis veiksmīgais piemērs pilnveidots un ielāgots arī citu digitālo prasmju apguvei, kas ļauj hobiju un prasmes pārvērst par ienākumiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma