Web Analytics
More
  Reklāma

  Duolingo izlaiž jaunu lietotni, kas būs paredzēta matemātikas apguvei

  Jaunākie raksti

  Duolingo varētu uzskatīt par vienu no populārākajām mācību lietotnēm, kas lietotājiem ļauj vieglā un interesantā veidā apgūt jaunas valodas. Tagad izstrādātāji izziņojuši jaunu lietotni, kas būs paredzēta tieši matemātikas apguvei.

  Jaunā Duolingo Math lietotne saglabās klasiskās lietotnes rokrakstu, kurā caur dažādiem spēles un interaktīvajiem elementiem ir iespējams mācīties valodu, tikai šajā reizē tās būs matemātiskas darbības. Saturs tiks sadalīta dažādos blokos, lai lietotājs var izvēlēties konkrēto tematu. Lietotne būs vairāk paredzēta bērniem, jo vismaz sākumā tajā nevarēs atrast sarežģītus matemātiskos uzdevumus.

  Šī ir pirmā Duolingo lietotne, kas nebūs saistīta ar valodu apguvi, jo klasiskā lietotne ir paredzēta tieši tam, bet Duolingo ABC ir paredzēta lasītprasmes apguvei. Taču kā norāda Duolingo izpilddirektors Luis von Ahn, tad arī matemātiku var uzskatīt par universālo valodu. Tajā nevajag izmantot vārdus, bet gan konkrētus aprēķinus un formulas.

  Šajā laikā atjauninājumus saņēmusi arī klasiskā Duolingo lietotne, kurai tagad ir jauns izkārtojums, padarot to ērtāku lietotājiem, kā arī tajā pieejama zulu valoda. Duolingo Math lietotne vēl nav pieejama visiem interesentiem, bet ir iespējams iestāties gaidītāju rindā, ko izdarīju arī es pats, jo esmu ļoti ieinteresēts šāda veida vieglā izklaidē. Pašā sākumā lietotne būs pieejama tikai iPhone viedtālruņiem un iPad planšetdatoriem angļu valodā.

  Avots9TO5Mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma