Quantcast
More
  Reklāma

  “Snap” atmet ar roku savam selfiju drona projektam

  Jaunākie raksti

  Aprīļa beigās ziņojām, ka uzņēmums “Snap” (“Snapchat”) izlaidis savu pirmo selfiju jeb pašbildes dronu “Pixy”. Ar tā palīdzību aktīvākie lietotnes izmantotāji varēja noķert unikālus selfijus un video. Tomēr šķiet, ka ar šo projektu uzņēmumam nav veicies tik labi, jo pēc četru mēnešu darba to nolemts pārtraukt.

  “Snap” izpilddirektors Evans Špīgels kā galveno iemeslu tam norādījis prioritāšu maiņu. Tomēr jāatzīst, ja ar šo dronu tirgošanu uzņēmumam būtu veicies labi, darbs pie tā tiktu turpināts. Pagaidām šo ierīci vēl ir iespējams iegādāties.

  Jāpiezīmē, ka “Pixy” ir 250 dolāru vērts drons, kas spēj pacelties un nolaisties pat uz lietotāja rokas. Izmēros tas ir diezgan mazs un ietilps jakas kabatā. Dronam ir četri iepriekš iestatīti lidojuma maršruti, un tā uzņemtos attēlus un video lietotājs pēc tam var pārsūtīt un kopīgot lietotnē “Snapchat“.

  Pilnīgi iespējams, ka patiesais projekta miršanas iemesls ir “Snap” finanšu problēmas. Uzņēmums jūlijā paziņoja, ka iepriekšējā ceturksnī krietni samazinājušies pārdošanas apjomi. Tā rezultātā “Snap” akcijas vērtība samazinājās par 40%. Savukārt gada griezumā akcijas cena nokritusi par vairāk nekā 80%.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma