Web Analytics
More
  Reklāma

  “TikTok” vēlas sastādīt konkurenci “Spotify” un piedāvāt savu mūzikas straumēšanas lietotni

  Jaunākie raksti

  TikTok” vēlas paplašināties ārpus īso video segmenta un nolēmis iekāpt mūzikas lauciņā, piesakot nopietnu konkurenci jomas grandam “Spotify” un citām mūzikas straumēšanas platformām. Konkrētāk, “TikTok” cer nākt klajā savu mūzikas straumēšanas lietotni “TikTok Music”, kas domāta, lai veicinātu mūzikas un sociālās pasaules mijiedarbību.

  Ķīnas uzņēmums “ByteDance” jau maijā iesniedza preču zīmes pieteikumu ASV Patentu un preču zīmju birojam, lai jaunā mūzikas straumēšanas lietotne būtu pazīstama kā “TikTok Music”. Šis pieteikums gan vēl jāizskata juristam, līdz ar to vēl nekas nav apstiprināts.

  Reklāma

  Saskaņā ar iesniegumu “TikTok” mūzikas straumēšanas lietotne būs izmantojama viedtālruņos un planšetdatoros. Ar tās palīdzību lietotāji varēs “iegādāties, atskaņot, kopīgot, lejupielādēt mūziku, dziesmas, albumus, dziesmu vārdus, izveidot, ieteikt, kopīgot savus atskaņošanas sarakstus, augšupielādēt fotogrāfijas kā atskaņošanas sarakstu vākus, komentēt dziesmas un albumus” utt.

  Jāpiezīmē, ka “TikTok Music” nebūtu tā radītāja “ByteDance” pirmais šāds veikums. Ķīnas uzņēmums atsevišķos tirgos, tostarp Brazīlijā, Indijā un Indonēzijā, jau piedāvā līdzīgu lietotni “Resso”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Aigars
  31.07.2022 15:06

  Kādā augsnē stādīs? :)

  Other guy
  31.07.2022 20:19
  Reply to  Aigars

  Tavā tukšajā galvaskausā stādīs

  Aigars
  05.08.2022 16:02
  Reply to  Other guy

  Latviešu valodu pirms tam, lūdzu, iemācies

  Reklāma