Web Analytics
More
  Reklāma

  Volkswagen vadītājs Dīzs atkāpjas no amata

  Jaunākie raksti

  Vācu autokoncerns Volkswagen paziņojis par nozīmīgām pārmaiņām uzņēmuma vadībā – amatu atstās Volkswagen koncerna valdes priekšsēdētājs Herberts Dīzs, kura vadībā VW uzsāka strauju ceļu elektrifikācijas virzienā. Viņa vietā stāsies Olivers Blume – šā brīža Porsche vadītājs.

  Viņš amatu pametīs 1. septembrī. Dīza krēsls pie VW stūres vairākkārt bijis nestabils – pēdējoreiz tas notika pērn rudenī, kad viņam bija nopietnas domstarpības ar darbinieku pārstāvjiem par izvēlēto elektrifikācijas stratēģiju, kā arī par paša Dīza vadības stilu.

  Reklāma

  Neskatoties uz atsevišķiem satricinājumiem, Dīza atkāpšanās no amata ir salīdzinoši negaidīta un pagaidām oficiāli nav zināmi iemesli, kāpēc viņš to izvēlējies darīt. Ierakstā vietnē Linkedin nu jau bijušais VW vadītājs norāda, ka pēc nervozas 2022. gada pirmās puses pienācis laiks vasaras atvaļinājumam. Viņa pēctecis Olivers Blume izteicies, ka viņa fokuss būs “uz klientiem, produktiem un zīmoliem”. Grūti nolasāms, ko tieši viņš ar to domājis.

  Volkswagen šobrīd ir nopietnu pārmaiņu procesā, uzņēmumam attīstot savu elektroauto piedāvājumu, gatavojot jaunas elektroauto rūpnīcas, kā arī gatavojoties Porsche zīmola akciju kotēšanai biržā (IPO) – piedāvājot Porsche akcijas biržā, bija plānots piesaistīt papildus finansējumu elektrifikācijas projektiem. Plānots, ka Porsche par biržā kotētu uzņēmumu kļūs līdz šā gada beigās.

  AvotsReuters
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma