Web Analytics
More
  Reklāma

  “Bolt Food” uzsāk ēdienu piegādi Rēzeknē

  Jaunākie raksti

  “Bolt Food” ēdienu piegādes platforma no šodienas Rēzeknes iedzīvotājiem piedāvā ēdienu piegādes pakalpojumus. Veselu mēnesi, līdz 14. augustam, ikvienam “Bolt Food” lietotājam Rēzeknē pirmais kilometrs jebkurai piegādei būs bezmaksas.

  Ar lietotnes starpniecību Rēzeknē iespējams pasūtīt gardas maltītes no populāriem “Bolt Food” sadarbības partneriem – “Hesburger”, “Virši”, “Mego”, “Demo” un “Narvesen”. Tāpat arī no vietējo iemīļotajiem restorāniem, kā “Ausmeņa Kebabs”, kura filiāle Rīgā jau iemantojusi “Bolt Food” klientu uzticību, “IGGI Bārs & karbonādes” un “Fresh Terase” u.c.

  Reklāma

  “Ikdienu “Bolt Food” Latvijā ar iemīļotāko restorānu maltīti iepriecina tūkstošiem klientu, nogādājot to tieši pie mājas durvīm. “Bolt Food” mēs rūpējamies par visiem darbības jautājumiem – tehniskiem risinājumiem, kurjeru uzņemšanu un apmācību, pasūtījumu veikšanu un klientu atbalstu, lai restorāni varētu koncentrēties uz lielisku ēdienu pagatavošanu saviem klientiem. Tā kā es esmu no Rēzeknes, man īpašs prieks, ka “Bolt Food” turpmāk būs pieejams arī manā dzimtajā pilsētā,” saka Marija Šapovalova, “Bolt Food” vadītāja Latvijā.

  Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt “Bolt Food” lietotni Apple vai Android ierīcēs. Pasūtījuma veikšanai jānorāda piegādes adrese, jāizvēlas restorāns, jāatzīmē ēdieni un jāapmaksā pasūtījums ar bankas karti caur mobilo lietotni vai skaidrā naudā, pasūtījumu saņemot. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan paredzamais piegādes laiks, gan pasūtījuma kopsumma.

  Pasūtījuma piegādei “Bolt Food” lietotnē jāsniedz pēc iespējas precīzākas norādes, piemēram, kur tieši atstāt pasūtījumu, vai ir iekšpagalms, kāds ir durvju kods, u.tml. Tāpat lietotnē darbosies restorāni, kur pasūtot aplikācijā būs iespēja pašiem saņemt savu pasūtījumu restorānā.

  “Mēs aicinām platformai pievienoties gan jaunus restorānus, gan kurjerus. Pašnodarbinātie kurjeri paši nosaka savu darba laiku atbilstoši savam dzīvesveidam un nopelnīto par veiktajām piegādēm savā kontā saņem katru nedēļu. Lai kļūtu par kurjeru, jāveic pieteikšanās un jāiziet apmācības, lai saņemtu ieteikumus darbam ar klientu un uzzinātu visu nepieciešamo par “Bolt Food” lietotni – no pasūtījuma pieņemšanas līdz pat piegādei,” papildina M. Šapovalova.

  Latvijā “Bolt Food” nodrošinātā ēdienu piegāde ir pieejama Rēzeknē, Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī un Ventspilī. Šobrīd “Bolt Food” pakalpojumi ir pieejami vairāk nekā 70 pilsētās 20 valstīs Eiropā un Āfrikā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma