Web Analytics
More
  Reklāma

  Mercedes 2025. gadā pārtrauks A un B klases ražošanu

  Jaunākie raksti

  Vācu medijs Handelsblatt, atsaucoties uz avotiem kompānijas iekšienē, ziņo, ka vācu autoražotājs Mercedes 2025. gadā pārtrauks ražot savus mazākos modeļus, proti, A un B klasi. Medija rīcībā esošā informācija liecina, ka Mercedes valde pieņēmusi lēmumu pārtraukt ražošanu, kad aktuālās paaudzes modeļu dzīvescikls noslēgsies.

  Aktuālās paaudzes A klase tika ieviesta 2018. gadā un tās ražošana pilnā apjomā turpināsies līdz 2025. gadam, bet turpinājuma vairs nebūs. Tieši tas pats notiks ar B klasi. Lēmums saistīts ar Mercedes vēlmi palielināt pilnībā elektrisku modeļu skaitu, vienlaikus piedāvājot vairāk luksusklases modeļu, kas ražotājam nes lielāku peļņu no katras pārdotās vienības.

  Reklāma

  Vācu autoražotājs gan pilnībā nepametīs kompaktklases tirgu, savu uzmanību koncentrējot modeļiem, kas nomainīs šobrīd aktuālos CLA, GLA un GLB modeļus. Prognozējams, ka šo modeļu pēcteči būs pilnībā elektriski jau nākamajā paaudzē. Par Mercedes plāniem samazināt modeļu piedāvājumu kompaktklases segmentā tika baumots jau iepriekš, autoražotājam cenšoties attīstīt plašu elektroauto piedāvājumu.

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma