Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft samazina savu darbību Krievijā, atlaiž 400 darbiniekus

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums Microsoft paziņojis par to, ka ievērojami samazinās savu darbību Krievijā, saistībā ar notiekošo karu Ukrainā, tomēr darbība netiks pārtraukta pavisam.

  Jau martā uzņēmums pārtrauca savu produktu tirdzniecību, kas kalpoja kā pirmās sankcijas uzsāktajam karam. Vērtējot situācijas gaitu un visu notiekošo, tagad Microsoft paziņojis, ka sašaurinās savu darbību Krievijā, tādējādi atlaižot 400 darbiniekus. Tas gan nenozīmē, ka darbība tiek pilnībā pārtraukta, jo tikšot nodrošinātas iepriekš noslēgtās līgumiskās saistības, bet tirdzniecība pagaidām netiks atjaunota.

  Reklāma

  Nav precīzi zināms cik darbinieku ir Microsoft paspārnē Krievijā, un 400 cilvēku nemaz neizklausās tik daudz, tomēr pagaidām nav saņemta oficiāla informācija no uzņēmuma. Microsoft finanšu direktore paziņojusi, ka no kopējiem ieņēmumiem, Krievija nesastāda pat 1%. Uzņēmums gan turpina komunicēt ar atlaistajiem darbiniekiem, tomēr nav zināms, ko tas tieši nozīmē.

  Microsoft nav vienīgais lielais uzņēmums, kas strauji samazinājis vai pat pārtraucis savu darbību Krievijā, jo par to jau ziņojuši Dell, Apple, Nike, Adidas, McDonalds, kā arī citi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  bobis
  11.06.2022 11:39

  Viniem atliks tikai armija iestaties, jo no valsts neizlaidis. Jebkura kadijuma, datorspeles samacijususies but par asasiniem ar saujamajiem.

  Krotow
  14.06.2022 00:26
  Reply to  bobis

  Un tikai pret mierīgajiem iedzīvotājiem. Kad viņus sagūstīs, aizmirsīs visu bravūru un sāks raudāt veco dziesmu, ka esot devušies mācībās un attapušies svešā valstī.

  Reklāma