Web Analytics
More
  Reklāma

  Tesla piegādes aizkavējas uzlādes spraudņa vadības bloka dēļ

  Jaunākie raksti

  Lai arī elektroauto ražotājs Tesla visdažādākajos veidos centies darīt visu, lai samazinātu piegāžu aizkavēšanās risku, arī Tesla no tā nav spējusi izvairīties – ražotājam aizkavējušās mašīnu piegādes, jo iztrūkst uzlādes spraudņa vadības bloks.

  Visādi citādi šīs mašīnas ir pilnībā saliktas un gatavas piegādei, tiklīdz ražotājs saņems nepieciešamās elektroniskās detaļas. Problēma galvenokārt skārusi Model 3 un Model Y automašīnas, taču, cik noprotams no Tesla lietotāju forumiem, tas pagaidām nav skāris lielu daudzumu klientu.

  Reklāma

  Tiesa, problēma eksistē, jo daļa jauno lietotāju reģistrējušies forumā, lai paziņotu tieši par šo kavēšanos. Kāds klients ierakstījis, ka mašīna saražota jau aprīļa vidū, bet pēc tam nogādāta serviscentrā, kur tā trīsarpus nedēļas vienkārši stāvējusi, Tesla pārstāvjiem vairākkārt attaisnojoties ar programmatūras un arī tehniskām problēmām. Klients ir neapmierināts ar Tesla komunikāciju, kas nav spējusi sniegt kaut aptuveno laiku mašīnas savešanai kārtībā. Arī citi Tesla pasūtītāji ziņo par līdzīgām problēmām.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma