Web Analytics
More
  Reklāma

  Withings izziņo jaunu klasiska stila viedpulksteni ScanWatch Horizon ar 30 dienu darbības laiku

  Jaunākie raksti

  Zīmols Withings ir zināms ar dažādām elektroniskajām ierīcēm, kuras palīdz mums sekot līdzi savai veselībai. Tagad produktu klāstu papildinājis jauns klasiskā stila viedpulkstenis ScanWatch Horizon.

  Kā norāda Withings, tad ScanWatch Horizon pulkstenis sevī iemiesos klasiskā dizaina niršanas pulksteni ar dažādām modernām veselības, aktivitāšu un sirdsdarbības izsekošanas iespējām. Viens no lielākajiem ieguvumiem ir 30 dienu darbības laiks ar vienu uzlādi, tomēr šis pulkstenis nebūs aprīkots ar ļoti lielu ekrānu, kas arī nodrošina ilgo darbību. Jāpiezīmē, ka ScanWatch Horizon varēs uzreiz savienot ar Apple Health lietotni, jo parasti citu zīmolu produktiem dati jāsavieno caur kādu citu aktivitāšu lietotni.

  Reklāma

  Jaunais viedpulkstenis varēs veikt gan elektrokardiogrammas (ECG) lasījumus, sirdsdarbību, skābekļa daudzumu asinīs, automātiski noteikt staigāšanu, skriešanu un peldēšanu. Protams, varēs redzēt un veikt mērījumus par savu miega kvalitāti un saņemt paziņojumus no savienotā telefona. Tā kā šis pulkstenis ir daļēji paredzēts peldētājiem, tad tas varēs izturēt līdz 10ATM spiedienam, kas būtu aptuveni 100m dziļums.

  ScanWatch Horizon modeļa rāmis būs veidots no nerūsējošā tērauda, un tam varēs pieskaņot atbilstošu tērauda vai silikona siksniņu (parastais ScanWatch). Lētākā pulksteņa versija maksā 279,95 EUR, bet dārgākā 499,95 EUR.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis
  20.05.2022 14:44

  Šoreiz galīgi garām Henrij. Var redzēt, ka tu vienkārši pārtulkoji ārzemju ziņas. Withings scanwatch horizon tika izziņots vairāk kā 8 mēnešus atpakaļ un jau sen ir pieejams mums.
  Withings izziņoja, ka horizon pulkstenis ir beidzot pieejams ASV (https://www.engadget.com/withings-scanwatch-horizon-release-date-delay-195057643.html), un šī ziņa mums ir galīgi neaktuāla.
  Tā kā virsrakstam būtu jābūt “Beidzot Withings izziņo *ASV tirgum* jaunu klasiska stila viedpulksteni ScanWatch Horizon… utt”, jo citādi tagad šī ir vairāk kā pusgadu veca ziņa.

  Reklāma