Web Analytics
More
  Reklāma

  Daļa no ierobežojumiem “Google Play Store” lietotājiem Krievijā tagad attiecas arī uz Baltkrieviju

  Jaunākie raksti

  Esam jau rakstījuši par to, ka kara uzsākšanas dēļ Ukrainā virkne kompāniju, tostarp “Google” piemērojusi dažādus ierobežojumus Krievijas lietotājiem. Konkrēti “Google Play Store” lietotāji kopš marta nevar norēķināties par lietotņu pirkumiem un abonementiem. Savukārt maijā “Google” šos ierobežojumus papildināja, nosakot, ka lietotāji Krievijā nevar arī atjaunināt un lejupielādēt maksas lietotnes. Tā kā Baltkrievija arī pielikusi savu pirkstu karadarbības izvēršanā Ukrainā, “Google” nolēmusi līdzīgus ierobežojumus piemērot arī šīs valsts lietotājiem.

  Īpaši kara pirmajās dienās Baltkrievijai bija svarīga loma Krievijas uzbrukumu sākšanā un kara izvēršanā Ukrainā. Šajā valstī arī norisinājās Krievijas karavīru militārās apmācības. Tāpēc tikai loģiski, ka gan ASV, gan Eiropas Savienība jau piemērojušas sankcijas arī Krievijas mazajam palīgam Baltkrievijai.

  Reklāma

  “Google” nolēmusi rīkoties līdzīgi un informējusi, ka lietotājiem Baltkrievijā ierobežos piekļuvi maksas lietotnēm “Google Play Store” pakalpojumā, liedzot iespēju tās lejupielādēt un atjaunināt. Taču atšķirībā no lietotājiem Krievijā “Google” pret Baltkrieviju plāno maigākus ierobežojumus, joprojām atļaujot norēķināties par pirkumiem un abonementiem bezmaksas lietotnēs. Līdzīgi kā krievi arī baltikrievi tāpat varēs lejupielādēt un atjaunināt “Google Play Store” esošās bezmaksas lietotnes.

  Savukārt izdevēji un lietotņu izstrādātāji, kas sniedz svarīgus pakalpojumus vai noderīgu necenzētu informāciju, tiek aicināti piedāvāt savas lietotnes bez maksas vai uz kādu laiku noņemt maksas abonementus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma