Quantcast
More
  Reklāma

  “Tele2” saviem klientiem sāk piedāvāt arī optisko internetu

  Jaunākie raksti

  “Tele2” saviem klientiem turpmāk nodrošinās arī optiskā interneta pakalpojumus, tādējādi stiprinot savas pozīcijas kā daudzpakalpojumu uzņēmums, kurš piedāvā mobilos sakarus, mājas internetu, televīziju un apdrošināšanas pakalpojumus. Šobrīd “Tele2” optisko internetu piedāvā tikai privātpersonām, bet tuvākajā nākotnē tas būs pieejams arī biznesa klientiem.

  “Mobilais mājas internets šobrīd ir vadošā tehnoloģija mājas interneta segmentā, taču mēs sekojam līdzi pasaules tendencēm, kur arvien vairāk mobilo sakaru operatoru nodrošina gan mobilo, gan optisko internetu, jo tā ir iespēja sniegt lielāku pievienoto vērtību saviem klientiem,” saka “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts. “Ir klienti, kuriem atsevišķu iemeslu dēļ svarīgs ir optiskais internets, tādēļ mēs arī viņiem to piedāvāsim. Turklāt, kā rāda dažādi starptautiski pētījumi un prakse, cilvēki, kuri izvēlējušies mobilos un optiskos sakaru pakalpojumus pie viena uzņēmuma, ir daudz apmierinātāki ar klientu servisu un pakalpojumiem.”

  Optisko internetu “Tele2” piedāvā, izmantojot sadarbības partnera infrastruktūru, un tas ir pieejams septiņās Latvijas pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Jelgavā, Jēkabpilī un Ogrē.

  “Pasaulē dažādi tirgus spēlētāji ierasti sadarbojas infrastruktūras jomā, no kā ieguvēji ir gan klienti, gan uzņēmumi. Arī Latvijā neviens mobilo sakaru operators pakalpojumu sniegšanā neizmanto tikai savu infrastruktūru, jo vienmēr ir kāda veida sadarbība – stāsts ir tikai par mērogu jeb proporciju, kādā tas tiek darīts. Mums jau ir veiksmīga pieredze šāda veida projektos,” stāsta R.Rosts.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Juris
  11.05.2022 11:35

  Kurš t2 ir tas sadarbības partners ar optisko tīklu?

  Eriks
  23.05.2022 05:06
  Reply to  Juris

  Baltcom

  Gunis
  11.05.2022 12:25

  Kādēļ piedāvāt savus pakalpojumus tikai tur, kur jau ir konkurence! Latvijā ir tik daudz pilsētu un ciemu, kur jāiztiek ar TET DSL internetu vai sliktu TELE 2 pārklājumu, piedāvājiet optiku tur un nebūs jāpārvilina citu klientus, klienti paši steigs pēc kvalitatīva pakalpojuma. Bet ieguldīt negribas, gribas tikai slaukt.

  grh
  11.05.2022 13:18

  Kāda jēga man no Tele2 piedāvātās TET optikas? Kāpēc man to nepirkt pie TET?
  Kādu kvalitāti Tele2 var nodrošināt, ja viņi nekontrolēt TET optiku?
  Īsti nesaprotu šo pārbrendoto produktu. Jo vairāk starpposmu tur, jo sūdīgāks pakalpojums manuprāt.

  Reinis Rozitis
  11.05.2022 14:30

  Būtu interesantāk, ja kāds uzņemtos “pēdējās jūdzes” optikas piedāvāšanu klientiem. Citādi LVRTC savilka, bet reāli lielai daļai škiedru nekā galā nav .. > Jo vairāk starpposmu tur, jo sūdīgāks pakalpojums manuprāt. Var būt tā, var nebūt Ja kabeļa īpašnieks negrib ņemties ar sīkajiem klientiem (jāuztur papildus apkalpošanas dienests utt), tad iznomāt to kādam korporatīvam klientam (kuram jau ir kaut kāda sava infrastruktūra un klientu bāze) reizēm ir vienkāršāk un pakalpojuma kvalitāte no tā nemazinās vai pat uzlabojas. Protams, tā kā visi posmi grib pelnīt, diez vai tas sanāk lētāk. Bet nu Ir daļa gala lietotāju, kuriem ar patīk visu saņemt… Read more »

  Reklāma