Web Analytics
More
  Reklāma

  Mercedes publicē aptumšotus attēlus ar G-klasei līdzīgu kupeju

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs Mercedes sadarbojies ar mūziķi will.i.am, lai radītu jauna modeļa dizainu. Autoražotājs publicējis aptumšotus attēlus, kas ļauj noprast, ka dizaina veidošanas procesā iedvesma meklēta G-klases modelī, taču kopējais siluets atgādina kupejai līdzīgu virsbūvi.

  Lai arī mašīna nav oficiāli izrādīta, jau pēc skicēm varam noprast, ka šis auto nelīdzinās nekam, kas līdz šim pieejams Mercedes modeļu klāstā. Mūziķa mājaslapā publicētais ieraksts liek noprast, ka mašīna oficiāli tiks parādīta 5. maijā. Pagaidām redzamais gan daudzus samulsinājis.

  Reklāma

  Mašīnas lukturi, radiatora reste un priekšdaļa kā tāda liek domāt, ka dizains pārzīmēts no G-klases, savukārt aptumšotās sānu bildes norāda uz relatīvi zemu, kupejai līdzīgu slīpo jumta līniju. Zema un slīpa jumta līnija nav vārdi, kas parasti tiek izmantoti, lai aprakstītu G-klasi. Varam noprast, ka gaidāmo mašīnu iedvesmojusi G-klase, taču tā nav balstīta šajā modelī. Ko Mercedes un viņu sporta divīzija AMG iecerējuši, ieraudzīsim 5. maijā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  05.05.2022 12:19

  Jaunais GLC?

  Reklāma