Reklāma

Apple darbiniekiem beidzot jāatgriežas ofisā

Jaunākie raksti

Dienvidkoreja palaidusi satelītu, izmantojot pirmo pašu radīto raķeti

Dienvidkoreja nupat spērusi nozīmīgu soli, lai kļūtu par daļu no kosmosa valstu saimes. Tiek ziņots, ka Dienvidkoreja pirmo reizi...

“Amazon” iepazīstina ar savu pirmo pilnībā autonomo mobilo noliktavas robotu

Ņemot vērā iespējamo krīzi nodarbinātības jomā, "Amazon" jo cītīgi jāstrādā pie automatizācijas un robotikas risinājumu integrācijas savās noliktavās. Šajā...

Turpinoties lielam pieprasījumam pēc Apple AirTag, varētu tikt izlaists uzlabots modelis

Apple AirTag ierīču izsekotājs tika izlaists nedaudz vairāk kā pirms gada, un izskatās, ka tas ir bijis salīdzinoši populārs,...

PCI Express 7 astoņkārt pārsniegs PCI Express 5 ātrumus

PCI Express 5.0 vēl nav nonācis pie lietotājiem datoros, kad jau PCI-SIG komiteja uzsākusi darbu pie PCI Express 7.0....

Seagate IronWolf Pro 6 TB NAS cietā diska apskats

Seagate IronWolf un IronWolf Pro sērijas diski aptver ietilpības variantus no 1 TB līdz pat iespaidīgiem 20 TB un...

Sākot ar 11. aprīli, Apple darbiniekiem atkal ir pienākums atgriezties ofisā. Tiesa, tiks piedāvāta iespēja joprojām daļēji strādāt attālināti. Jaunā kārtībā jau radījusi neapmierinātību esošajos darbiniekos.

Uzņēmuma darbiniekiem, kuru darbavieta bija ofiss, uz to nebija jādodas kopš koronavīrusa pandēmijas sākuma 2020. gadā. Ir pagājuši divi gadi, un šajā laikā Apple vairākas reizes mēģināja atgriezt darbiniekus klātienes darbā, tomēr tas nebija sekmīgi, pateicoties vairākiem pandēmijas uzliesmojumiem. Tomēr tagad situācija ir uzlabojusies un pieņemts gala lēmums. Uzņēmums gan solījis mainīgu darba režīmu, jo sākot no šīs nedēļas klātienē būs jāstrādā vienu dienu nedēļā, no 2. maija divas dienas, bet no 23. maija trīs dienas.

Tādā veidā darbiniekiem tiks piedāvāts saucamais “hibrīda” darba režīms. Tomēr joprojām nav skaidrs, vai tas būs pastāvīgi vai tikai uz laiku, jo Apple jau pandēmijas laikā bija diezgan neapmierināta ar esošo situāciju. Uzņēmums uzskatīja, ka attālinātais darbs neļauj darbiniekiem ģenerēt jaunas idejas un līdz galam realizēt Apple vērtības. Par šo soli savu kritiku izteikuši esošie darbinieki, jo kā gan uzņēmums var piedāvāt rīku attālinātam darbam, kamēr pašiem ir jādodas strādāt ofisā.

Daļa darbinieku jau paziņojuši, ka pametīs Apple noteikto prasību dēļ, jo uzņēmums ir viens no retajiem, kas tiešām nosaka to, ka darbiniekiem būs jāstrādā klātienē. Google un Meta šai situācijai pieiet nedaudz elastīgāk, vairāk stimulējot darbiniekus atgriezties ar dažādiem bonusiem.

Avots9TO5Mac
Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Osis
13.04.2022 09:10

“fleksiblāk” Nekad vairs neizmanto…

digitalk
13.04.2022 12:39

elastīgāk

Krotow
13.04.2022 13:38

Interesanti, kāda prakse strādāšanai no mājām tagad būs pie mums. No prakses piekrītu ka saskarsme darbiniekiem un dažu darba jautājumu apspriešana neklātienē cieš. No otras puses braukt katru dienu uz biroju nav diez ko lietderīgi. Īpaši ja dzīvo tālu :) Hibrīdais režīms ar +/- 2 dienām nedēļā birojā vismaz projekta ietvaros derētu.

Gundars
13.04.2022 22:39

Jā beidzot būs jāsāk strādāt. Precīzāk – jāatsāk. Cik tad var par mājās sēdēšanu saņemt algu. Tā māžošanās nevar būt ilgtermiņa.

Reklāma