Web Analytics
More
  Reklāma

  BlackBerry atgriešanās ar 5G viedtālruni ir oficiāli beigusies

  Jaunākie raksti

  Jaunuzņēmums OnwardMobility, ar kuru BlackBerry bija noslēgta sadarbība par zīmola izmantošanu, lai izlaistu viedtālruni ar fiziskajām pogām un Android operētājsistēmu, oficiāli paziņojis par projekta pārtraukšanu.

  OnwardMobility savā mājaslapā ievietojis oficiālu paziņojumu, ka šis projekts tomēr tiek pārtraukts. Protams, šo lēmumu nebija viegli pieņemt, tomēr attiecīgo apstākļu dēļ projekts ir atcelts. Iespējams, ka tas saistīts ar to, ka BlackBerry beigu beigās izvēlējies sevi distancēt no viedtālruņu zīmola. Tieši nesen publiskotā rakstā par iPhone operatīvās atmiņas palielināšanu, lasītāji komentēja, ka būtu labi atkal piedāvāt jaunus “podziņtelefonus”. Šī ziņa daļēji apstiprina manu domu, ka diezin vai to pieprasījums ir tik aktuāls.

  Reklāma

  Tomēr pagājušā gada laikā tā arī neparādījās jauna informācija par OnwardMobility telefona izstrādi, kas jau lika domāt par to, ka projekts varētu netikt realizēts. Tagad tas ir oficiāli paziņots jaunuzņēmuma mājaslapā. Tas nozīmē, ka mēs neredzēsim zīmola BlackBerry potenciālo atgriešanos tirgū.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Niks
  23.02.2022 11:14

  Blackberry jau sen viss bija beidzies 😂

  Reklāma