More
  Reklāma

  “Apple” izziņo “Tap to Pay” funkciju, kas ļaus “iPhone” pārvērst maksājumu terminālī

  Jaunākie raksti

  Turpinot attīstīt savu ierīču pielietojumu, “Apple” oficiāli izziņojis jaunu norēķinu iespēju “Tap to Pay”, kas tirgotājiem ļaus izmantot “iPhone” kā maksājumu termināli un tādā veidā pieņemt bezkontakta apmaksu par preci. Manuprāt, par šādu funkciju īpaši varētu priecāties mazie uzņēmēji, mājražotāji, kuri dodas izbraukuma tirdzniecībā, piedalās gadatirgos utml.

  “Apple” norāda, ka “Tap to Pay” kopā ar pavadošo lietotni ļaus “iPhone” pārvērst maksājumu terminālī un akceptēt norēķinus ar “Apple Pay”, bezkontakta kredītkartēm un debetkartēm, kā arī digitālajiem makiem. Lai sniegtu šo iespēju, “Apple” sadarbojas ar maksājumu platformu “Stripe“, kas gādās par maksājumu pieņemšanu un to apstrādi. “Apple” saka, ka nākotnē plāno sadarboties arī ar citām maksājumu platformām un lietotņu izstrādātājiem, sniedzot klientiem vēl plašākas maksājumu pieņemšanas iespējas.

  Apple Pay” viceprezidente Dženifera Beilija izteikusies, ka “Tap to Pay” ir drošs, privāts un vienkāršs veids, kā uzņēmumiem pieņemt bezkontakta maksājumus un dažādot samaksas iespējas, izmantojot “iPhone” jaudu, drošību un ērtības. Viņa uzsver, ka sadarbībā ar vadošajām maksājumu platformām, lietotņu izstrādātājiem un maksājumu tīkliem bezkontakta maksājumu pieņemšana tiks atvieglota kā vēl nekad. Šīs priekšrocības domātas jebkura lieluma biznesam — no individuāliem uzņēmējiem līdz lieliem mazumtirgotājiem.

  “Apple” informē, ka “Tap to Pay” darbosies “iPhone XS” un jaunākos modeļos. Šī iespēja vēl nav pieejama, taču solīts, ka līdz vasarai/rudenim pirmie lietotāji to varēs sākt izmantot. Sākotnēji šī funkcija, protams, darbosies ASV, taču pagaidām nav ziņu, vai un kad to varētu sākt piedāvāt citviet pasaulē.

  Avots9to5mac

  2 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  dddd
  14.02.2022 18:01

  protams, viss tikai usa. Pat apple card mums nav..

  Krotow
  14.02.2022 18:43
  Reply to  dddd

  Un baigi vajag?

  Reklāma