Quantcast
More
  Reklāma

  iPad Air 5 varētu saņemt A15 procesoru, 5G un Center Stage Camera

  Jaunākie raksti

  Pagaidām par baumām uzskatāma informācija norāda uz Apple vēlmi pēc pāris mēnešiem izziņot piektās paaudzes iPad Air, kas iespēju ziņā varētu būt līdzvērtīgs sestās paaudzes iPad mini. iPad Air tikšot pie A15 Bionic procesora, 12 megapikseļu Ultra Wide pašiņu kameras ar Center Stage un 5G mobilo datu savienojuma.

  Tā vien izskatās, ka jaunais iPad Air varētu būt esošā iPad Air izskatā un izmēros, bet tas no jau esošā iPad Pro saņems vairākus jaunumus, piemēram, jau minēto Center Stage iespēju pašiņu kamerai un 5G. Nevajag gan pārāk sapriecāties, jo diez vai Air tiks pie Liquid Retina XDR mini-LED ekrāna ar 1600 cd/m² spilgtumu, kas atrodams iPad Pro.

  Sagaidāms, ka iPad Air tiks izziņots vienlaikus ar trešās paaudzes iPhone SE kaut kad šī gada pavasarī. Izziņošanas pasākums gaidāms kaut kad martā vai aprīlī.

  Jaunais sestās paaudzes iPad Air dizaina ziņā no esošā iPad Air neatšķiršoties. Šobrīd aktuālais iPad Air tika izlaists 2020. gada oktobrī, tam ir 10.9 collu ekrāns, Touch ID ieslēpts ekrāna ieslēgšanas pogā, USB Type-C uzlāde, kā arī Space Gray, Silver, Green, Rose Gold un Sky Blue krāsas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma