Web Analytics
More
  Reklāma

  Dienvidkurzemes uzņēmumi tiek aicināti pieteikties digitalizācijas treniņam

  Jaunākie raksti

  Digitālo inovāciju parks un Liepājas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas IT klasteri aicina ambiciozos un inovācijām gatavos Dienvidkurzemes novada uzņēmējus pieteikties Kickstart digitalizācijas treniņam, kā mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem izprast, kas ir digitalizācija un kā tās iespējas izmantot sava biznesa attīstībai. Pieteikšanās pasākumam ir atvērta līdz 2. februārim.

  Kickstart treniņam tiek meklēti uzņēmumi, kas vēlas uzzināt vairāk par digitalizācijas iespējam vai jau ir digitalizācijas sākuma posmā un grib zināt, kurp doties tālāk. Treniņalaikā mentoru pavadībā dalībnieki analizēs izaicinājumus, ar kādiem saskaras un kā tos risina līdzīgi uzņēmumi, iedvesmosies no citu uzņēmumu pieredzes un veiksmes stāstiem, piedalīsies radošās ideju darbnīcās, kā arī apmainīsies ar padomiem, kā veicināt katra uzņēmuma digitālo attīstību. Tas ļaus uzņēmumiem izprast savu šodienu un veidot vīziju, kā kļūt efektīvākiem un konkurētspējīgākiem nākotnē.

  Šis jau būs ceturtais šāda tipa treniņš, kas notiks Latvijā. Kā atzīst iepriekšējā treniņa dalībniece Agnese Gaidelione, uzņēmuma SIA IEBER.LV ilgtspējīga dzīvesveida vēstnese: “Kickstart palīdz satikt līdzīgi domājošus, uz izaugsmi tendētus uzņēmumus, kas ļauj vienam otru papildināt, gūt un dot padomus kā būt efektīvākiem, dalīties pieredzē un sniegt atbalstu. Treniņa laikā iegūtie kontakti ir nostiprinājušies sadarbībās, idejas realizējušās produktos. Iesakām arī citiem būt drosmīgiem, sākt ar maziem solīšiem un doties pretī savam digitalizācijas ceļam!”

  Kickstart treniņš kopumā ilgst vienu mēnesi ar trīs attālinātām tikšanās reizēm un mājasdarbiem: 9., 23. februārī un 9. martā. Uzņemtajiem uzņēmumiem ir jānodrošina 2 pārstāvju dalība treniņā. Lai pieteiktos pasākumam, aicinām līdz 2. februārim aizpildīt reģistrācijas anketu: https://ieej.lv/kickstart_liepaja

  Jautājumu gadījumā sazināties ar Latvijas IT klastera Digitalizācijas projektu vadītāju Inesi Mūrnieci: inese.murniece@itbaltic.com.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma