Quantcast
More
  Reklāma

  Netflix ASV klientiem paaugstina cenas

  Jaunākie raksti

  Viens no pasaulē populārākajiem straumēšanas servisiem Netflix no janvāra paaugstinās cenas ASV un Kanādas lietotājiem, kas “gandrīz” sanāk kā cenu pieaugums trešo gadu pēc kārtas.

  Klienti, kas servisu sāks abonēt šajā mēnesī, uzreiz saņems jaunos tarifus, taču esošie klienti saņems paziņojumu 30 dienu laikā. Jaunās cenas ASV būs šādas:

  • Netflix Basic: no 8.99 uz 9.99 USD;
  • Netflix Standard: no 13.99 uz 15.49 USD;
  • Netflix Premium: no 17.99 uz 19.99 USD.

  Kā redzams, tad cenas nav augušas tikai par vienu dolāru, bet dārgākajā variantā pat par diviem dolāriem mēnesī. It kā jau tas nav pārāk liels cenu pieaugums, taču jāatgādinā, ka serviss cenas pacēla jau 2019. gadā, kad paaugstināja Standard abonēšanas plānu no 11 uz 13 USD, bet nākamā gadā tie jau bija 13.99 USD. Daļa lietotāju jau spekulē, ka cenas pieaugums novilcināts līdz 2022. gada sākumam, lai neizskatītos tā, ka cena paaugstināta jau trešo gadu pēc kārtas. Sava loģika tur tiešām ir.

  Tāpat izskatās, ka Netflix visus izmaksu pieaugumus, ko radījusi pandēmija, uzliek uz lietotāju pleciem, paceļot abonēšanas maksu. Tāpat straumēšanas servisi kļūst arvien populārāki, un Netflix piedāvā ļoti plašu video saturu, kā arī ļauj to radīt. Viens no piemēram ir seriāls “Squid Game”, kura scenārijs un ideja bija zināma vairākus gadus, bet neviens nebija izrādījis vēlmi to uzņemt, kam vienkārši nepieciešama nauda. Un Netflix tā ir.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma