Mūsdienās, lai nopelnītu savu pirmo miljonu, smags darbs vairs nav obligāts nosacījums. To pierādījis kāds 22 gadus vecs jaunietis Indonēzijā. Viņš kļuvis par miljonāru, pārdodot savas pašbildes kā NFT platformā “Opensea“.
Datorzinātņu students Sultāns Gustafs Al Džozali līdz pērnā gada nogalei pārdevis teju 1000 selfiju kā NFT. Pēc Džozali teiktā, viņš piecus gadus — vecumā no 18 līdz 22 gadiem — taisījis pašbildes, lai tādā veidā fiksētu savas vizuālās pārvērtības ceļā uz absolvēšanu. Taču, aktualizējoties tādai jomai kā NFT, Džozali saredzēja potenciālas peļņas iespējas.
Bildes lielākoties uzņemtas, viņam sēžot vai stāvot pie sava datora. Vēlāk tās pārveidotas par NFT un augšupielādētas “Opensea” pērnā gada decembrī. Sākotnēji par vienu bildi Džozali vēlējās 3 USD, negaidot nopietnu pircēju interesi. Taču, pateicoties “Twitter”, jaunieša popularitāte strauji pieauga, un 14. janvārī vienu no saviem selfijiem Džozali notirgoja par aptuveni 800 USD. Kā pievienoto vērtību katrai no bildēm viņš dod līdzi arī aprakstu jeb stāstu, kas saistīts ar konkrēto attēlu.
Līdz šim lielākā summa, ko Džozali saņēmis par savu selfiju, sasniedz 3000 ASV dolāru. Taču kopumā nopelnīts jau vairāk nekā viens miljons dolāru. Ļoti ticams, ka pie šī sasnieguma jaunietis neapstāsies, pierādot visai pasaulei, ka arī ar vienu pašbildi iespējams nopelnīt veselu mēneša algu.
Ir aitas, ir cirpēji. Kad globālais haips norims, paliks ar pusmiljardu parādu.
Un kā tieši viņš to parādu dabūs, ģēnij?
Ielīdīs kādā afērā, kurā ganīsies par viņu lielāki krokodili. Kuri nekautrēsies viņam izteikt piedāvājumu, no kura viņš nevarēs atteikties.
tipisks latviešu optimisms :D 100% traktorist vai prārdevējs esi ar dzīves mērķi pielit savu tukšo pauri no 5dienas līdz 7dienai
tas tik parāda, ka naudas ir sadrukāts par daudz.
prieks par konkrēto personāžu, ka viņam tas izdevās.
a par nft pircējiem jāsaka … fakts ka kopējais zemes intelekts ir galīgs, tiek apstiprināts pārāk bieži.
Ne jau čioma nopelns, bet mūsdienu cilvēku debilitātes pierādījums🤭
Par miljonaru bitkoin izteiksme? Lai reali to naudu sak apgrozit. Lai izved ara. Ja naudas daudz, tad jau var visadas mulkibas teret. Kamer citi liek kapeiku pie kapeikas.
Nezinu kā citi, bet es šādus rakstus lasot, sajūtos kā mērens dalbajobs, jo katru rītu ceļos agri un čakarējos, lai ietu un normālā ceļā nopelnītu piķi. Taču atsevišķi jūtuberi, only fans “modeles”, strīmeri, insta ietekmeļi un NFT tirgoņi pilnīgi legāli nopelna miljonus, neradot pilnīgi nekādu pienesumu pasaulei.
Ja vēl tā nauda būtu reāla. Un jautājums, cik ilgi piramīda darbosies un galvenais – ko ar tajā iesaistītajiem izdarīs pēc tam.
Nauda ir pietiekoši reāla, ja to ik pa laikam pārskaita no platformas uz savu kontu. Nav problēmu.
Līdz brīdim kad šādas darbības sāks uzskatīt par krimināli sodāmām.
IIN nemaksāšana ir administratīvais, virs 50 LR minimālajām mēnešalgām — kriminālais. jau šobrīd.
Hmmm… vēl saprastu ja pardotu kādas fotogr’afijas ar smuku kaķēnu vai kailu sievieti ar lielām krūtīm. :D
NFC ir joks. Pierādījums #345256-A765
Un NFT? 😀
Tūliņ letiņu influenceri,kā tagad modē saukts,visi pār galvu, pār kaklu,salēks NFT platformā 🤣🤣🤣 un smagi vilsies,kad tiks apčakarēti!
Reklāmām ir milzīgs spēks!!!
Parastais stāsts par pārāk lielu naudas apjomu, pārāk mazai cilvēku grupai.
Neviens ar saprātu apveltīts cilvēks, kam ir jāstrādā lai nopelnītu naudu, ko tādu nepirktu.
Kārtējā neveiksmīgi slēpta v@kcīnu reklāma (ko acīnredzemi apmaksājusi kāda no lielajām f@rm kompānijām) – uz NFT popularitātes viļņa! Reklāmu apliecina citāts pie bildes “Pēc otrās c@ v@kcīnas”
ja tev beigušās folija cepurītes, tad varu piedāvāt ekskluzīvu limited edition — 36 µm biezu vara folijas cepurītes sagatavi, kuru varēsi perfekti pielāgot savas galvas izmēram. kā zināms, varš ir antimikrobiāls un labākais raidfrekvenču bloķētājs (5G ieskaitot).

tikai 50 eiro ar piegādi.
Viņam var līdzēt tikai peldes dzīvsudraba vannā.
Tas i p, ko tik nepeerk.
Kas ir ar tiem saīsinājumiem, vārdus vairs neizmanto, es dzīvoju viens akmens laikmetā?
Ja domā NFT – angliski tas ir non-fungible tokens jeb neaizvietojami, unikāli digitālie aktīvi. Esam diezgan daudz par to rakstījuši pēdējā laikā, bet šeit ir apkopojošais raksts: https://kursors.lv/2021/03/11/kas-ir-kriptomaksla-un-kapec-dazi-ar-to-var-nopelnit-daudz-bet-citi-paliek-besa/.