Web Analytics
More
  Reklāma

  Kriptovalūtu tirdzniecības platforma Coinbase noslēdz sadarbību ar NBA

  Jaunākie raksti

  Šajā nedēļā oficiāli sākusies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) 75. sezona, un tās priekšvakarā kriptovalūtu tirdzniecības platforma Coinbase paziņojusi par sadarbību ar šo profesionālo sporta organizāciju.

  Tā būs ekskluzīva sadarbība, kas nozīmē, ka citi līdzīgi servisi pagaidām nevarēs sadarboties ar NBA. Viens no darījuma mērķiem ir izglītot NBA fanus un spēlētājus tieši par kriptovalūtām un tehnoloģijām, veidojot īpašu saturu, aktivitātes un pieredzi visām iesaistītajām pusēm. Šī noteikti būs liela auditorija, kuru spēļu laikā varēs uzrunāt Coinbase, jo 2019./2020. gada sezonā vidēji 1,6 miljoni cilvēku noskatījās vienu basketbola spēli. Sadarbība iekļaus arī WNBA, NBA G līgu, NBA 2K līgu un ASV nacionālo basketbola izlasi, tā kā visai apjomīga patnerība, skatoties no sporta līgu viedokļa.

  ReklāmaAdvertisement

  Coinbase gan nav vienīgais jomas pārstāvis, kas jau noslēdzis sadarbību ar kādu no lielākajam sporta organizācijām. Piemēram, kriptovalūtu apmaiņas platforma FTX noslēgusi sadarbību ar Augstāko beisbola līgu (angliski Major League Baseball), un kļūs par basketbola komandas Miami Heat arēnas galveno sponsoru līdz 2040. gadam. Kā varam novērot, tad ar kriptovalūtu saistītie uzņēmumi sāk aktīvi darboties sponsorēšanas jomā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma