Reklāma

Spēlēt.lv CS:GO akadēmijas fināls jau oktobrī

Jaunākie raksti

Foxconn haoss Apple varētu izmaksāt 6 miljonus nesaražotu iPhone 14

Jau iepriekš rakstījām, ka Foxconn ražotnē, kura uzskatāma par lielāko iPhone rūpnīcu Ķīnā, izcēlušies masveida nemieri. Šī rūpnīca saliek...

“Meta” saņem 265 miljonu eiro sodu par pusmiljarda “Facebook” lietotāju datu noplūdi

Īrijas Datu aizsardzības komisija nākusi klajā ar paziņojumu, ka tehnoloģiju gigantam "Meta" nolēmusi piespriest 265 miljonu eiro lielu naudassodu...

Vēl vairāk jaudas: Audi RS 6 Avant performance un RS 7 Sportback performance

Jaudīgāki un ātrāki par visiem līdzšinējiem RS 6 un RS 7: jaunie Audi RS 6 Avant performance un RS...

Aizvadīts hakatons “Skola skolēnam”

Aizvadītās nedēļas izskaņā norisinājās hakatons “Skola skolēnam”, kurā skolēni no visas Latvijas risināja aktuālus skolu izaicinājumus un radīja idejas...

Go3 viedtelevīzija plāno sasniegt pusmiljonu klientu

Uzsākot darbību Baltijā, nākamās paaudzes televīzijas Go3 klientu auditorija gada laikā no 65 000 palielinājās uz 200 000. Savukārt...

Greznajās Royal Casino Spa & Resort Hotel telpās, Tērbatas ielā 73, Rīgā, 16. un 17. oktobrī norisināsies Counter-Strike: Global Offensive turnīrs. To varēs vērot gan klātienē, gan tiešraidē Facebook.com, Youtube.com un Twitch.com.  Šī turnīra laikā noskaidrosim vienu uzvarētāju komandu, kurai tiks sniegta iespēja kļūt par profesionālu un sponsorētu CS:GO komandu Latvijā. Biļetes var iegādāties ticketshop.lv. 2 notikušajos kvalifikācijas turnīros piedalījās vairāk kā 40 komandas no visas Latvijas un sīvā cīņā finālam kvalificējās:

 • Daugava
 • Tranquillum
 • SACRAMENTO
 • Coluant

Finālam līdzi just varēs naktskluba Studio 69 iekārtotā skatītāju zonā un uz lielā ekrāna sekot līdzi turnīra gaitai,  atpūšoties ērtos dīvānos un pufos. Papildus jautrībai lietotājiem būs pieejamas vairākas bezmaksas arkārdes. Visu turnīra laiku darbosies bārs, kurā varēs iegādāties dzērienus un uzkodas.

Biļete būs derīga abām pasākuma dienām. Sestdien pasākums durvis ver 9:30, svētdien 11:30. Lielais fināls ir plānots svētdienas 17:00. Ieeja pasākumā tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu un maskā, kā arī ievērojot visus drošības pasākumus.

Pasākumu organizē Izklaides un Kultūras entuziastu grupa – SPĒLĒT.LV kopā ar Baltijas vadošo esporta organizāciju Goexanimo, visiem Online Gaming un esporta entuziastiem, kuri vēlas pārvērst savu hobiju par ikdienas darbu un aizraušanos, kā arī akadēmijas norisi atbalsta Red Bull.

Daugava

Komandas dalībnieku draudzības pirmsākumi meklējami 2014. gadā, tikmēr pēc kopīgi izcīnītas uzvaras Unicon turnīrā šovasar, tika lemts par oficiālu komandas komplektēšanu turpmākai dalībai turnīros.

Komandas sastāvs:

 • Reinis ”hyskeee” Grīnbergs
 • Matīss ”raw” Rajunčus
 • Miks “Independent” Siliņš
 • Kristaps “krii” Bricis
 • Krists “msn” Kalniņš

Pēc uzvaras Unicon 2021. gada turnīrā, Daugava pieņēma lēmumu startēt CEE Champions turnīrā, kur piedalīsies labākās komandas no Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm. Lai tur nokļūtu, bija nepieciešams uzvarēt Latvijas kvalifikācijas kārtā, ko Daugava arī spēja izdarīt. Pretī stāsies pieredzējušas komandas no Čehijas, Montenegro un Serbijas. Šis būs īstens pārbaudījums un treniņš vienlaikus, lai sagatavotos SPĒLĒT.LV turnīra finālam, tomēr Daugava tam jūtas gatava, un komandas mērķis ir būt labākajiem Baltijā.

Komandai ir arī savs Twitter konts, kurā iespējams uzzināt par visām jaunākajām aktualitātēm un turnīru sasniegumiem: https://twitter.com/TeamDaugava.

Tranquillum

Kopā spēlē kopš 2020. gada sākuma, līdz ar to ir skaidri zināms, ka spēj pastāvēt arī grūtos laikos. Komanda tika izveidota ar mērķi piedalīties Baltic esports league piektajā sezonā un kopš tā laika, savu nosaukumu mainījusi vairākkārt.

Komandas sastāvs:

 • Edgars “rabbit” Brečs
 • Kristers “Brens” Brensons
 • Mairis “Mairel” Petrovs
 • Arvis “CaptaiN” Kārkliņš
 • Roberts “Frip”Poļakovs

Tieši šādā sastāvā Tranquillum startējusi salīdzinoši maz turnīros, tomēr jau pamanījušies uzvarēt vairākas spēcīgas komandas HLTV, kā arī izcīnīt otro vietu Lietuvas Cyberx turnīrā. Šobrīd galvenā uzmanība tiek pievērsta treniņiem un dalībai SPĒLĒT.LV turnīrā. Komanda tic, ka ir labākie Latvijā, tāpēc ieradadīsies uz finālu, lai to pierādītu.

SACRAMENTO

Ar šādu nosaukumu komanda tapa 2018. gadā. Pirms gandrīz diviem gadiem, tika lemts kopīgi piedalīties Ghetto eGames CS:GO turnīrā, kur visas sezonas ietvaros tika izcīnīta otrā vieta. Tikmēr ceturtajā sezonas etapā arī uzvara. Kopš tā laika komandas sastāva aprises ir mainījušās, un komanda šobrīd spēlē sekojošā sastāvā:

 • Germans “MyLastChance” Romanovskis
 • Aleksandrs “imposony” Šenkarenko
 • Maksims “ZetBest” Rodčenko
 • Alekss “Green9k” Sokolovs
 • Daniil “4X1s” Jacik

Paralēli gaidāmajam SPĒLĒT.LV turnīra finālam, SACRAMENTO spējuši kvalificēties arī CEE Champions galvenajam turnīram, kur būs jāspēlē vienā grupā ar komandām no Čehijas, Slovēnijas, kā arī Bosnijas un Hercegovinas. Komanda ir pārliecības pilna, ka izdosies veiksmīgi startēt abos turnīros, lai turpinātu savu izaugsmi ar jauniem apgriezieniem.

Coluant

Šīs komandas pirmsākumi meklējami 2018. gadā, kopš tā laika sastāva pamatu veido Kārlis “karlisabc” Bisenieks. 2020. gadā viņam pievienojās Dans “danss” Sils, Ghetto eGames pirmās sezonas ietvaros. Toreiz tika izcīnīta piektā vieta sezonas ietvaros. Tālāku sasniegumu meklējumos abi sāka veidot esošo komandu, ar ko šobrīd sasniegts SPĒLĒT.LV turnīra fināls.

 • Kārlis “karlisabc” Bisenieks 22
 • Aivis “prelideN” Krastiņš 22
 • Dans “danss” Sils 20
 • Rūdolfs “rudyy” Osmanis 15
 • Erners “erners” Matisons 18

Daudziem varētu šķist, ka Coluant ir šī turnīra melnais zirdziņš, jo salīdzinājumā ar pārējām komandām, sasniegumi bijuši mazak, tikmēr vairāk laika veltīts treniņiem, lai uzlabotu komandas saspēli. Tāpat arī svarīgi parūpēties par šī turnīra jaunākā spēlētāja Rūdolfa “rudyy” Osmaņa gatavību turnīram. Taču jāatceras, ka komandas sastāvam piesaistīts Latvijas 2016. gada CS:GO izlases kapteinis Aivis “prelideN” Krastiņš. Šāda mentora pavadībā, komandas mazāk pieredzējušie spēlētāji var mācīties ātri, lai pārsteigtu pretiniekus, kad tas nepieciešams visvairāk.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma