Reklāma

Apskati Baltijā pirmo mobilo pārtikomātu izstādē “RIGA COMM 2021”!

Jaunākie raksti

Ķirurgi pirmo reizi veiksmīgi savienojuši ģenētiski modificētas cūkas nieri ar cilvēka organismu

Zinātnieki spēruši platu soli cūku orgānu transplantācijā. Pirmo reizi pētnieki ģenētiski modificētas cūkas nieri veiksmīgi savienojuši ar cilvēka organismu....

Razer uzsāk piedāvāt procesora dzesētājus, korpusa ventilatorus un barošanas blokus

Razer izziņojis jaunus datora aksesuārus un pat svarīgas detaļas, kas arī tiks aprīkotas ar Razer RGB izgaismojumu. Razer Kunai...

“Facebook Messenger” grupu videozvanos ienes papildinātās realitātes efektus

Turpinot attīstīt konceptu par metaversa kompāniju, "Facebook" nācis klajā ar jaunām funkcijām, kas "Messenger" grupu zvanus izkrāsos košākus, ienesot...

Videospēle Among Us gada beigās būs pieejama Xbox un PlayStation konsolēs

Par visai patīkamie jaunumiem paziņojuši šobrīd aktuālās videospēles Among Us izstrādātāji Innersloth, jo sākot no 14. decembra tā būs...

Sony izziņo Alpha A7 IV pilna kadra matricas fotoaparātu

Sony Alpha A7 IV ir jaunākais ražotāja pilna kadra matricas fotoaparāts. Alpha A7 IV fotoaparāts izmanto 33 megapikseļu Exmor...

Pakomāti ir jau labi pazīstams un ierasts produktu piegādes veids, bet tikko Eiropā savu uzvaras gājienu ir uzsākuši skapīši pārtikas piegādei – pārtikomāti. Tajos tiek kontrolēta temperatūra, tāpēc pārdevējam nav jāraizējas par produkta kvalitāti  arī tad, ja pircējs kavējas ar izņemšanu. Savukārt pircējam nav jāapmeklē veikals vai jāieplāno kurjera gaidīšana.

Ārvalstīs jau popularitāti guvušo risinājumu, kā arī jaunumu Baltijā – mobilo pārtikomātu jeb pārvietojamos pārtikas skapīšus 14. un 15. oktobrī biznesa tehnoloģiju pasākumā “RIGA COMM” prezentēs mazumtirdzniecības biznesa tehnoloģiju uzņēmums “StrongPoint”.

Ātri un ērti

Mūsdienu intensīvajā ikdienā ne vienmēr ir laiks gaidīt pārtikas kurjeru, kurš atvedīs pasūtītos produktus, tāpēc īpaši noderīgs ir pārtikas skapīšu risinājums, kas ļauj klientam izņemt savu pasūtījumu ātri un sev ērtā laikā, piemēram, braucot no darba uz mājām, pēc sporta zāles apmeklējuma vai skolas. Procedūra aizņem tikai minūti: klients ievada īsziņā saņemto kodu, paņem produktus un dodas tālāk. Turklāt šis ir drošs preču saņemšanas veids pandēmijas apstākļos – nav tieša kontakta starp pārdevēju vai kurjeru un klientu.

Alternatīva veikalam

Liela priekšrocība gan klientam, gan tirgotājam ir pakalpojuma ātrums. Kurjeram nav jāveic lieli piegādes attālumi no viena klienta līdz citam, jo visi pasūtījumi tiek atstāti vienā un tajā pašā atrašanās vietā. Savukārt klientiem tas ļauj saņemt pasūtījumu ātrāk. Pārtikas preču skapīšus  var uzstādīt gan veikalu iekšpusē, gan ārpusē – veikala tuvumā, degvielas uzpildes stacijās, transporta stacijās, pie biznesa centriem u. c. Turklāt mazāk apdzīvotās vietās tie pat var aizstāt veikalu.

Temperatūras variācijas

Speciālajam pārtikas skapītim ir trīs temperatūras zonas: vides temperatūra, kas paredzēta jebkuram produktam, vēsa temperatūra svaigiem produktiem, kā, piemēram, gaļai, piena produktiem, zivīm, un saldētavas temperatūra – saldējumam, saldētajai gaļai, jūras veltēm, dārzeņiem u. c.

Īpaši iecienījuši skandināvi

Igaunijā jau ir pieejami gandrīz 20 šādi pārtikas preču skapīši, kas izvietoti gan Tallinā, gan reti apdzīvotās vietās. Lietuvā “Barbora” ir izvietojusi trīs pārtikas preču skapīšus Viļņā – viens atrodas veikala tuvumā, pārējie divi – degvielas uzpildes stacijās. Īpaši populārs šis risinājums ir Zviedrijā, kur pirms dažiem gadiem tika izvietoti pirmie pārtikas preču skapīši, bet tagad to skaits ir sasniedzis gandrīz 200. Arī Norvēģijā un citās Eiropas valstīs iedzīvotāji un uzņēmumi aktīvi izmanto šo risinājumu.

Viegli pārvietojams atbilstoši pieprasījumam

Mobilais pārtikas preču skapītis, ko Baltijas valstīs piedāvā “StrongPoint”, ir ērti pārvietojams. Papildu parasta pārtikomāta funkcijām šo pārtikas skapīti jebkurā laikā var pārvietot uz citu vietu, turklāt tam nav nepieciešama īpaša atļauja būvēšanai. Lai mobilais pārtikomāts darbotos, tas ir tikai jāpieslēdz pie strāvas un interneta. Mazumtirgotājs pārtikomātu var izmēģināt dažādās vietās un pārbaudīt, kur šis risinājums strādā vislabāk – kur ir vislielākais pieprasījums un izņemti visvairāk pasūtījumu.

Turklāt mobilo pārtikomātu var izmantot atbilstoši sezonalitātei. Piemēram, vasarā to var izvietot vasarnīcu rajonos, pie jūras vai citās bieži apmeklētās vietās, bet ziemā pārvietot uz vietu, kur ir intensīvāka cilvēku plūsma. “StrongPoint” pieredzē jau ir piemēri, kad pārvietojamie pārtikas preču skapīši Ziemeļvalstīs ir izvietoti ostās vai kalnu apvidos.

Izmēģini pārtikomātu Ķīpsalā!

Mobilie pārtikomāti Baltijā vēl nav uzstādīti, bet izstādes “RIGA COMM 2021” apmeklētājiem būs iespēja pašiem izmēģināt mobilo pārtikas pakomātu un varbūt pat atrast tajā patīkamu pārsteigumu!

Biznesa tehnoloģiju izstāde un konferences

Kā zināms, jau 14. un 15. oktobrī ikgadējā biznesa un IT nozares pasākumā “RIGA COMM” varēs uzzināt par aktuālajām tehnoloģijām un rīkiem biznesa attīstībai. Ķīpsalā uzņēmuma resursu vadības, dokumentu vadības, personālvadības un drošības sistēmu izstrādātāji un piegādātāji, mākoņpakalpojumu, interneta un digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzēji, web risinājumu un mobilo aplikāciju izstrādātāji, kā arī IKT produktu ražotāji piedāvās gatavus un personalizētus risinājumus dažādu nozaru un lieluma uzņēmumiem, pašvaldību iestādēm un organizācijām to efektīvai darbībai.

“RIGA COMM 2021” klātienē – apmeklējums tikai vakcinētiem vai pārslimojušiem

Ieeja “RIGA COMM 2021” tikai ar derīgu ES sadarbspējīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un izstādes biļeti. Plašāka informācija par apmeklēšanas noteikumiem.

Pasākumu rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar partneriem: “Cognizant”, “Intelligent Machines Riga”, “Riga TechGirls”, “SmartHR Latvija”, Latvijas Tirdzniecības rūpniecības kameru, “Mailigen by Pipedrive”, “Promoty”, Finanšu nozares asociāciju, “A.W.Olsen & Partners” u. c.

Norises vieta un laiks

Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga)

  • 14. oktobrī 10.00–17.00
  • 15. oktobrī 10.00–17.00
Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma