Web Analytics
More
  Reklāma

  “Blue Origin” nākamais komerciālais lidojums kosmosā paredzēts jau pēc nedēļas

  Jaunākie raksti

  Pēc desmitiem gadu, kas pavadīti, tēlojot Visuma pētnieku TV šovos un filmās, “Star Trek” aktieris Viljams Šatners (William Shatner) patiesi dosies kosmosā. Tas oficiāli tika apstiprināts vakar, 4. oktobrī. Džefa Bezosa vadītā kompānija “Blue Origin” paziņojusi, ka uzņēmuma otrā komerciālā misija kosmosā paredzēta jau pēc nedēļas, 12. oktobrī. “Star Trek” varonis būs viens no laimīgajiem pasažieriem, kurš ar kosmosa kuģi “New Shepard” sasniegs kosmosa malu.

  Līdz ar to 90 gadus vecais Šatners kļūs par vecāko cilvēku, kurš lidojis kosmosā. Līdz šim šis tituls pienācās 82 gadus vecajai pilotu instruktorei Volijai Fankai, kura devās “Blue Origin” pirmajā komerciālajā lidojumā 20. jūlijā.

  Reklāma

   

  Zināms, ka kopā ar Viljamu Šatneru kosmosa skaistumu lūkoties dosies arī “Blue Origin” viceprezidente kosmosa misiju un lidojumu sfērā Odrija Pauersa (Audrey Powers), Zemes izpētes uzņēmuma “Planet Labs” līdzdibinātājs Kriss Bošuizens (Chris Boshuizen) un “Medidata” līdzdibinātājs Glens de Vrīss (Glen de Vries). Šis būs otrais no šogad kopumā  trim plānotajiem “Blue Origin” komerciālajiem lidojumiem kosmosā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma