Quantcast
More
  Reklāma

  Samsung parāda divās vietās pārlokāma Galaxy Fold prototipu

  Jaunākie raksti

  Samsung oficiāli izrādījis jaunu lokana ekrāna viedierīces prototipu, kam ekrāns pārlokāms divās vietās, turklāt viens locījums ir uz iekšu, bet otrs – uz āru. Pagaidām gan tiek pieļauts, ka šādas ierīces nonākšana veikalu plauktos ir vēl vairāku gadu attālumā.

  Samsung dubulti salokāmo ekrānu parādījis IMID 2021 (International Meeting for Information Displays) norises laikā. Pieejams arī video ar šo ierīci, bet video neredzēsi, kā ierīce tiek salocīta un atlocīta.

  Arī iepriekš Samsung nav ļāvis aiztikt savus pirmos lokano ekrānu paraugus, bet nu jau Samsung Galaxy Z Fold 3 un Galaxy Z Flip 3 viedtālruņi ir kļuvuši gandrīz pieejami cenas ziņā un pat visai izturīgi ar IPX8 mitruma noturību.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Raivis Terinks
  02.09.2021 07:55

  Salokāmo ekrānu tehnoloģija beidzot ir nonākusi līdz daudz maz lietojamām un masveida ražojamam produktam. Tāpēc tagad ražotāji eskperimentēs ar visādiem brīnumiem un variantiem, lai atrastu kaut kādu jaunu formātu, kurš patiks pircējiem, un varbūt “izšaus” kā dižpārdoklis . Tāpēc pieļauju ka šis nav pēdējais “brīnums” kuru redzam, gan jau būs ekrāni sarullejami, un 4x salokāmi, un bumbas veida, vai kubiski.

  Reklāma