Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft 365 pārtrauc Internet Explorer atbalstu

  Jaunākie raksti

  Šī gada 17. augusts iezīmē vēl vienu vēsturisku soli Microsoft attīstībā un ikoniskās interneta pārlūkprogrammas Internet Explorer tuvojošajās beigās, jo Microsoft 365 serviss pārtraucis tās atbalstu.

  Pavisam vienkārši tas nozīmē, ka mums iepriekš zināmie produkti, kā Microsoft Office programmas, e-pasta serviss Outlook un citi vairs nesadarbosies ar Internet Explorer. Šobrīd jau tas vairāk attieksies tieši uz tīmekļa bāzētajām versijām. Protams, tas nenozīmē, ka šobrīd vairs nekas nedarbojas vecajā pārlūkā, bet darbība tiks pakāpeniski pārtraukta, kā arī vairs netiks nodrošināti nekādi uzlabojumi un atjauninājumi.

  Tāpat vairs nebūs pieejams informatīvais atbalsts un lietotāju pieredze Internet Explorer pārlūkā dabiski kļūs smagāka, un procesi vienkārši nedarbosies. Microsoft aktīvi informēs lietotāju ar uzlecošajiem paziņojumieem, lai atgādinātu par to, ka atbalsts vairs nav pieejams un cilvēkiem vajadzētu lietot Microsoft Edge vai oficiālās Windows lietotnes. Noteiktos gadījumos lietotājs tiks automātiski pārvirzīts uz jauno un oficiālo Microsoft interneta pārlūkprogrammu.

  Šis atbalsta pārtraukšanas solis pagaidām skar tieši Microsoft 365 servisu, taču Windows šo atbalstu sniegs līdz nākamā gada 15. jūnijam, kad tiešām oficiāli paredzēts izbeigt ilgo Internet Explorer ēru.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  20.08.2021 16:18

  “Ēzelīti” jau pirms 15 gadiem bija jālaiž pensijā.

  Reklāma