Reklāma

Tirgū nonācis “DJI” jaunākais un cenas ziņā pieejamākais dronu modelis – “Mini SE”

Jaunākie raksti

POCO F3 apskats – Bomba!!!

Pavisam nesen viesojos pie paziņas, kas man parādīja viņa jauno viedtālruni. Gribēju redzēt, kas tas ir par zvēru, jo...

Google samazinās komisijas maksu lietotnēm, kuras piedāvā abonēšanas servisus

Google paziņojusi, ka turpmāk samazinās komisijas maksu tām Android lietotnēm, kuras ir bāzētas uz ikmēneša abonementa iegādi. Jaunā likme...

Eiropa beidzot tiek pie Xiaomi Mi Band 6 fitnesa aproces ar NFC

Beidzot arī pircējiem Eiropā ir pieejama Xiaomi Mi Band 6 NFC fitnesa aproce ar bezkontakta norēķinu iespējām. Xiaomi izziņoja...

Parādījušās baumas par jaunu MacBook Air modeli 2022. gadā

Pagājušajā pirmdienā notika otrais Apple rudens pasākums, kurā tika prezentēti jaunie MacBook Pro portatīvie datori, kas piedzīvojuši gan vizuālas,...

Ilgi gaidītais “BMW i4” elektriskais sedans nonācis ražošanā

Elektriskā "BMW i4" sedana ceļš līdz konveijeram bijis garš un ilgs, bet vācu autoražotājs oficiāli paziņojis, ka mašīna nonākusi...

Pirms mēneša, 15. jūlijā, “DJI” nāca klajā ar savu jaunāko dronu modeli – “Mini SE”. Gluži kā tas ir ar “Apple” ierīcēm – “iPhone SE” un “Watch SE” – arī “Mini SE” cenas ziņā ir draudzīgāks un tā pašreizējā cena ASV sasniedz 299 USD jeb ap 254 eiro.

“Mini SE” īpaši dizaina ziņā līdzinās “DJI” vecajam modelim, 399 USD vērtajam “Mini”, taču dažas būtiskas nianses tas aizguvis no 499 USD vērtā “Mini 2” – drona, ko es pērnā gada decembrī testēju. “Mini SE” konstrukcijā salīdzinājumā ar “Mini” skrūves ir mazāk redzamas un tam ir augstāka pretestība pret vēju. Tajā iestrādātas vieglākas un jaudīgākas “LiPo” baterijas, nāk līdzi jaudīgāka power bank, labākas kvalitātes propelleri – gluži kā tas ir “Mini2”. Tāpat “Mini SE” aprīkots ar USB-C, nevis mikro-USB.

Lai arī atsevišķas lietas tam ir kopīgas ar “Mini2”, “Mini SE” tomēr vairāk skaitās budžeta variants, tāpēc arī neiegūst tās ekstras, ko dārgais modelis. Piemēram, ar to nevarēsi uzņemt 4K video, bet gan 2,7K un 1080p. Tāpat, ļoti iespējams, nav iekļauta attēlu kvalitātes uzlabošanas funkcija, kas ir “Mini2”. “Mini SE” arī nav saderīgs ar jaudīgo kontrolieri “OcuSync”.

Jaunais “DJI Mini SE” jau iegādājams ASV. Pagaidām nav informācijas, kad lidaparāts būs pieejams citos tirgos, ieskaitot Eiropā.

AvotsVerge
Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Šim attiecībā pret saviem vecākajiem brāļiem ir tikai viens pluss – sver 249g. Tāpēc formāli palien zem atļaujas lidot bez drona pilota licences.

Varbūt kļūdos, bet vai 250g+ droniem nepietiek šobrīd ar onlainā izpildīto eksāmenu un iegūto licenci priekš tādiem standarta lidojumiem? Ja jā, tad neredzu kā tā var tikt uzskatīta par problēmu, lai censtos iekļauties zem 250g. katram vajadzētu spēt to CAA testu izpildīt pirms lido.

Līdz 249 gramiem pietiek ar CAA teorijas eksāmenu. Virs šīs masas jākārto arī klātienes eksāmens un jāsāk apsvērt civiltiesiskā apdrošināšana attiecīgi bojājumiem uz 100 000 EUR un 1 000 000 EUR. Tur nav tik vienkārši vairs.

Jap.

Būsim reāli, iepriekšējiem Mini (un Mavic Pro 1) nav īsts 4K (par Mavic Pro 2 nezinu), bet upscaled 1080p (varbūt, varbūt 2,7K), tā kā iespējams, ka Mini SE gadījumā mēs beidzot varam cerēt uz patiesu 2,7K izšķirtspēju.

Tak ir mini2, tam jebkurā gadījumā kamera ir labāka par šo SE un svars arī 249grami. Neredzu jēgu ņemt se versiju, lai ietaupītu 150-200eur, pults vien šim SE jau ir pmatīgs mīnuss!
Nezinu, kas un kā tur ir, vai nav upsceilots, bet mini2 “4k” un air2 “4k” kvalitāte ir ļoti laba.

Ja viņš prastu ābolus novākt, būtu kāda jēga.

Reklāma
Reklāma
Reklāma