More
  Reklāma

  Parādījusies iespēja pieteikties testēt videospēli Age of Empires IV

  Jaunākie raksti

  Jaunākā stratēģijas spēles Age of Empires IV videospēles versija iznāks šī gada 28. oktobrī, taču sākot no 5. augusta ir iespējams pieteikties testēt spēles Beta versiju.

  No pagājušās nedēļas, 5. augusta, interesentiem ir iespējams kļūt par daļu no ikoniskās spēles testētāju komandas, lai ziņotu par dažādām spēles kļūdam un uzlabojumiem, kuri tiks novērsti līdz oficiālajam iznākšanas brīdīm. Beta versija gan nebūs pieejama pilnā režīmā ar visu pilno spēles sižetu, kartēm, civilizācijām un iespējām, tomēr testētāji varēs pārbaudīt gan daudzspēlētāju režīmu, gan arī cīnīties pret datorizētajiem algoritmiem.

  Lai pieteiktos par testētētāju, vajag reģistrēties īpašajā programmā Age of Empires oficiālajā mājaslapā. Tāpat būs nepieciešams noteiktas komplektācijas dators, tomēr izskatās nekas pārāk jaudīgs un ārkārtējs:

  • vismaz 4. paaudzes Intel Core i5 procesors;
  • 8GB operatīvā atmiņā;
  • Nvidia GTX 760 vai AMD Radeon R7 260X grafiskā karte.

  Age of Empires IV būs pieejama gan datora versijā, gan īpaši Xbox spēļu konsolēm, un to būs iespējams iegūt Steam, Microsoft Store un Xbox Game Pass servisos. Jāpiezīmē, ka kopš oriģinālās Age of Empires III versijas, būs pagājuši jau 16 gadi, tā kā būs interesanti redzēt, ko jaunu spēs piedāvāt spēles izdevēji Xbox Game Studios.

  AvotsKitGuru

  2 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Alberts Kviesis
  09.08.2021 23:26

  nez, vai slavenais “givemenuke” super-zaldāts arī būs iestrādāts? :)

  Tasesmues
  10.08.2021 02:12

  Atsūtīja uzaicinājumu uz beta. Jāievērtē

  Reklāma