Reklāma

Microsoft piedāvās Xbox Game Pass videospēļu abonēšanas servisu

Jaunākie raksti

Fintech uzņēmums “Wise” (“TransferWise”) plāno kļūt par publisku kompāniju

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums "Wise", kas agrāk bija pazīstams kā "TransferWise", nācis klajā ar paziņojumu, ka vēlas kļūt par publisku...

“Facebook” sākot ar 22. jūniju piedāvās publicēt arī podkāstus

Podkāsti jeb aplādes, jeb raidieraksti - kā katram tos labāk patīk saukt, īpaši pandēmijas laikā guvuši popularitāti klausītāju vidū....

“Canon” savos Ķīnas birojos izmanto kameras, kas ļauj ienākt tikai smaidīgiem darbiniekiem

Ir tāds teiciens, ka smaids rada smaidu, un šķiet, ka tehnoloģiju uzņēmums "Canon" tam ir pieķēries pārāk cieši. Kompānija...

“SpaceX” raķešu sistēmas “Starship” pirmais orbitālais lidojums tiks atlikts

Lai arī sākotnēji "SpaceX" savas "Starship" raķešu sistēmas, kurā ietilpst kosmosa kuģis “Starship” (upper stage) un pirmā posma raķete...

“Spotify” piesaka karu “Apple Podcasts” – iegādājas AI uzņēmumu “Podz”

Tieši pirms pāris dienām, 15. jūnijā, "Apple" oficiāli izlaida savu podkāstu abonēšanas platformu, sastādot nopietnu konkurenci "Spotify". "Spotify", jūtot,...

Twitch videospēļu straumēšanas servisa spēļu tirdzniecības paziņojums nav vienīgais pēdējā laika ar videospēlēm saistītais jaunums. TechCrunch informē, ka Microsoft plāno palaist jaunu videospēļu abonēšanas pakalpojumu. Jā, līdzīgi kā Spotify ir izdarījis ar mūzikas industriju. Maksājam vienu noteikti mēneša abonēšanas maksu un piekļūstam noteiktam satura klāstam.

Xbox Game Pass būs pieejams tuvāko mēnešu laikā, maksās 9.99 ASV dolārus mēnesī un ļaus piekļūt vairāk nekā 100 videospēļu arhīvam. Paredzams, ka starp šajā pakalpojumā pieejamām spēlēm būs Microsoft, 2K, 505 Games, Bandai Namco, Capcom, Codemasters, Deep Silver, Focus Home Interactive, SEGA, SNK CORPORATION, THQ Nordic Gmbh, Warner Bros. Interactive Entertainment izstrādātās spēles. Sadarbības partneru sarakstā pagaidām nav atrodamas tādas kompānijas kā Electronic Arts, Ubisoft un Activision Blizzard. Pie tam daļa spēļu šajā pakalpojumā būs pieejamas tikai ierobežotu laiku un laika gaitā nomainītas uz citām spēlēm.

Šobrīd nav informācijas, ka Microsoft plānotu likvidēt Xbox Live Gold pakalpojumu un neizskatās, ka Xbox Game Pass pakalpojumā ir ietverts Gold abonements. Xbox Insiders programmas dalībnieki pie jaunā pakalpojuma piekļūs pirmie.

Jāpiezīmē, ka šis nav videospēļu straumēšanas serviss un tās tāpat būs jāuzstāda uz Xbox One vai Xbox 360 spēļu konsolēm.

Redzēsim vai Microsoft izdosies videospēles padarīt kā servisu. Galu galā, visu noteiks tas kādas spēles tiks iekļautas pakalpojumā. Diezin vai kāds īpaši gribēs ik mēnesi nolocīt 10 zaļos par spēlēm, kas ir vecas un pavisam neinteresantas.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Blizzard nekad labprātīgi nedalīsies ar savu peļņu ar svešiem torgašiem, vienīgi, ja viņus kāds nopirks. un pareizi dara.

Electronic Arts arī diez vai iesaistīsies, jo viņi jau sen dara to, par ko ir šis raksts: https://www.origin.com
Precīzāk – Origin Vault. Citēju: “Join now for your free 7-day trial, then it’s just $4.99 a month or $29.99 a year.”

Ok, tas ir par PC, bet raksts ir par Xbox. Bet nu vienalga…

EA/Origin es nepieminēju, jo viņi savas spēles tirgo arī Stīmā.

Origin Access (Vault ir daļa no) nebija slikts, bet spēles tur tikai no EA, t.i., tas nav globāls serviss, kā m$ saziepējies. Access’u nokancelēju pēc trīs mēnešiem, kad parādījās megaatlaide uz vienīgo interesējošo gabalu – PvZ Garden Warfare 2. tā ka m$ nāksies pacensties, lai noturētu spēlētāju interesi.

Origin ir tikai EA produktu veikals. Labi ir tas, ka tur var atrast spēles, kas nav nopērkamas Steam. Taču kretinē viņu rootkit-iskā uzvedība un tas, ka tur viss darbojas tikai zem Windows. Tāpēc Origin nelietoju. Microsoft spēļu sakarā arī neinteresē no vārda “nemaz”. Žēl tikai, ka Halo 3 pieejams vienīgi Xbox versijā. Dēļ tā, ka H3 ir tikai zem Xbox, tā arī nav sanācis to pataustīt.

> kretinē viņu rootkit-iskā uzvedība

kā tā izpaužas?

> darbojas tikai zem Windows

nu ja spēle ir rakstīta logiem, tad ko tu gribi? :)
un tāpat zem wine var šo to palaist.

Mani kretinē nākās nolādēt visus servisus steam ,orgin,uplay utt… ,lai dabūtu spēles kas mani tieši intresē utt….

Reklāma
Reklāma
Reklāma