Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft piedāvās Xbox Game Pass videospēļu abonēšanas servisu

  Jaunākie raksti

  Twitch videospēļu straumēšanas servisa spēļu tirdzniecības paziņojums nav vienīgais pēdējā laika ar videospēlēm saistītais jaunums. TechCrunch informē, ka Microsoft plāno palaist jaunu videospēļu abonēšanas pakalpojumu. Jā, līdzīgi kā Spotify ir izdarījis ar mūzikas industriju. Maksājam vienu noteikti mēneša abonēšanas maksu un piekļūstam noteiktam satura klāstam.

  Xbox Game Pass būs pieejams tuvāko mēnešu laikā, maksās 9.99 ASV dolārus mēnesī un ļaus piekļūt vairāk nekā 100 videospēļu arhīvam. Paredzams, ka starp šajā pakalpojumā pieejamām spēlēm būs Microsoft, 2K, 505 Games, Bandai Namco, Capcom, Codemasters, Deep Silver, Focus Home Interactive, SEGA, SNK CORPORATION, THQ Nordic Gmbh, Warner Bros. Interactive Entertainment izstrādātās spēles. Sadarbības partneru sarakstā pagaidām nav atrodamas tādas kompānijas kā Electronic Arts, Ubisoft un Activision Blizzard. Pie tam daļa spēļu šajā pakalpojumā būs pieejamas tikai ierobežotu laiku un laika gaitā nomainītas uz citām spēlēm.

  Reklāma

  Šobrīd nav informācijas, ka Microsoft plānotu likvidēt Xbox Live Gold pakalpojumu un neizskatās, ka Xbox Game Pass pakalpojumā ir ietverts Gold abonements. Xbox Insiders programmas dalībnieki pie jaunā pakalpojuma piekļūs pirmie.

  Jāpiezīmē, ka šis nav videospēļu straumēšanas serviss un tās tāpat būs jāuzstāda uz Xbox One vai Xbox 360 spēļu konsolēm.

  Redzēsim vai Microsoft izdosies videospēles padarīt kā servisu. Galu galā, visu noteiks tas kādas spēles tiks iekļautas pakalpojumā. Diezin vai kāds īpaši gribēs ik mēnesi nolocīt 10 zaļos par spēlēm, kas ir vecas un pavisam neinteresantas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  01.03.2017 11:58

  Blizzard nekad labprātīgi nedalīsies ar savu peļņu ar svešiem torgašiem, vienīgi, ja viņus kāds nopirks. un pareizi dara.

  Ieva Vētra
  01.03.2017 14:36
  Reply to  digitalk

  Electronic Arts arī diez vai iesaistīsies, jo viņi jau sen dara to, par ko ir šis raksts: https://www.origin.com
  Precīzāk – Origin Vault. Citēju: “Join now for your free 7-day trial, then it’s just $4.99 a month or $29.99 a year.”

  Ok, tas ir par PC, bet raksts ir par Xbox. Bet nu vienalga…

  digitalk
  01.03.2017 19:53
  Reply to  Ieva Vētra

  EA/Origin es nepieminēju, jo viņi savas spēles tirgo arī Stīmā.

  Origin Access (Vault ir daļa no) nebija slikts, bet spēles tur tikai no EA, t.i., tas nav globāls serviss, kā m$ saziepējies. Access’u nokancelēju pēc trīs mēnešiem, kad parādījās megaatlaide uz vienīgo interesējošo gabalu – PvZ Garden Warfare 2. tā ka m$ nāksies pacensties, lai noturētu spēlētāju interesi.

  Krotow
  01.03.2017 20:24
  Reply to  digitalk

  Origin ir tikai EA produktu veikals. Labi ir tas, ka tur var atrast spēles, kas nav nopērkamas Steam. Taču kretinē viņu rootkit-iskā uzvedība un tas, ka tur viss darbojas tikai zem Windows. Tāpēc Origin nelietoju. Microsoft spēļu sakarā arī neinteresē no vārda “nemaz”. Žēl tikai, ka Halo 3 pieejams vienīgi Xbox versijā. Dēļ tā, ka H3 ir tikai zem Xbox, tā arī nav sanācis to pataustīt.

  digitalk
  01.03.2017 23:57
  Reply to  Krotow

  > kretinē viņu rootkit-iskā uzvedība

  kā tā izpaužas?

  > darbojas tikai zem Windows

  nu ja spēle ir rakstīta logiem, tad ko tu gribi? :)
  un tāpat zem wine var šo to palaist.

  (^)_(^)
  04.03.2017 21:51
  Reply to  digitalk

  Mani kretinē nākās nolādēt visus servisus steam ,orgin,uplay utt… ,lai dabūtu spēles kas mani tieši intresē utt….

  Reklāma