Amazon paspārnē nonākušais videospēļu straumēšanas serviss Twitch ir kļuvis par galveno vietu, kur pulcēties tiem, kas vēlas paskatīties kā citi cilvēki spēlē videospēles, kā arī pačatot ar viņiem. Serviss ir populārs arī Latvijā. Piemēram, MissCookiez šobrīd servisā ir vairāk nekā 155 tūkstoši sekotāju un arī Laurai (zeGoattt) seko prāvs sekotāju pulks.

Šajā pavasarī Twitch ir izlēmis atvērt jaunu biznesa virzienu un saviem strīmeriem piedāvās iespēju nopelnīt tirgojot videospēles un to saturu. Strīmeri saņems 5% no pārdotā un 70% naudas aizceļos spēles radītājiem. Starpība paliks Twitch kontā. Spēļu pircēji servisā saņems arī papildus labumus – emocijikonas, nozīmītes un Twitch lokālo valūtu.

Laura (zeGoattt) spēlē

Twitch jau ir piesaistījis tādus spēļu izstrādātājus kā Ubisoft, Telltale Games un Paradox Interactive. Netiek smādēti arī indie spēļu izstrādātāji, jo sadarbības līgumi noslēgti arī ar tādām kompānijām kā Vlambeer un tinyBuild. Pagaidām ar Twitch nesadarbojas tādi grandi kā Activision, Square Enix, EA un Bandai Namco.

Jaunās izmaiņas vēl ir jāsagaida, bet de fakto videospēļu iegādes platformai Steam šis būtu īstais brīdis, lai ņemtu vērā jaunuzradušos konkurentu. Tāpat jaunās izmaiņas varētu vairot Twitch strīmeru skaitu, jo kurš tad negribētu nopelnīt spēlējot videospēles.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
**

Lai pelnītu spēlējot videospēles pelnītu naudu ar Twitch un youtube jābūt ļoti labam runātājam ,lai spētu piesastīt cilvēkus un gribētu skatīties tavus videoklipus.

Kristaps Skutelis

Protams, nekas šajā dzīvē nav vienkārši.

Jevgenij

Vai arī tev jābūt pupiem. ir 2 varianti. haha.

digitalk

stostīgai blondīnei arī pupi nelīdzēs, ja nu tikai pieaugušo kategorijas klipos, kur mute aizņemta ;)

digitalk

kamēr Twitch tikai pārdos, Steam var mierīgi gulēt uz lauriem.