Web Analytics
More
  Reklāma

  Ātrās pārtikas piegādes ir visstraujāk augošais Wolt pakalpojumu segments Latvijā

  Jaunākie raksti

  Tehnoloģiju uzņēmums Wolt pēdējā gada laikā ir piedzīvojis ārkārtēju pieprasījuma kāpumu pēc ātrajām pārtikas preču piegādēm un šobrīd šis ir visstraujāk augošais Wolt pakalpojumu segments. Ātro pārtikas piegāžu apjoms gada laikā pieaudzis vairāk kā 8 reizes. Sadarbības partneru skaits pārtikas preču piegādes jomā gada laikā palielinājies vairāk kā 4 reizes, tostarp augustā pārtikas preču piegādes Wolt platformā nodrošinās jau no 21 Rimi lielveikala.

  Wolt vadītāja Baltijā Līsa Ristala (Liis Ristal): “Wolt šobrīd piedzīvo nozīmīgas pārmaiņas – no ēdienu piegādes platformas ļoti strauji pārtopam par plaša spektra preču ātro piegādātāju. Platformas izveides sākumposmā, Wolt nodrošināja tikai ēdienu piegādi un mūsu sadarbības partneri bija restorāni un kurjeri. Tagad mēs nodrošinām iespēju pasūtīt tūkstošiem dažādu citu preču – sākot ar jogurtu un burgeriem līdz pat smaržām un mobilajiem tālruņiem. Paplašinot Wolt platformā pieejamo preču un produktu klāstu un pieaug arī vietējo sadarbības partneru skaits. Tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc esam mainījuši sadarbības modeli starp galveno biroju Helsinkos un vietējām Baltijas valstu struktūrvienībām. Jaunais modelis ļauj Wolt Latvija darboties daudz patstāvīgāk, vienkāršojot sadarbību ar vietējiem sadarbības partneriem. Tostarp vienkāršojusies ir arī grāmatvedības uzskaite, jo visu tagad var izdarīt tepat uz vietas Latvijā.”

  Reklāma

  Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers: “Sadarbība ar Wolt ir izvērtusies necerēti veiksmīga. Wolt platformu uzsākām izmantot 2020. gada decembrī un šobrīd Wolt kurjeri piegādā preces pusstundas laikā jau no 21 veikala Rīgā un Liepājā. Cilvēkiem ir iespēja saņemt Rimi preces ļoti īsā laika posmā un neizejot no mājām vai biroja, kas ir lieliska un droša iespēja pasūtīt pusdienas vai vakariņas pēc saspringtas darba dienas. Redzam, ka pircēji šo pakalpojumu īpaši novērtē aukstā laikā, kad redzam apgrozījuma pieaugumu. Protams, iespēja saņemt Rimi preces ar Wolt kurjeru ir milzīgs palīgs pandēmijas laikā, kad pircējiem pašiem nav iespēja doties uz veikalu. Ņemot vērā pakalpojuma popularitāti plānojam mūsu sadarbību paplašināt. Šobrīd Wolt pieejami vairāk nekā 650 produkti no Rimi; populārākās produktu grupas, kuras mūsu pircēji izvēlas ar Wolt piegādi ir ūdens, piens un gāzētie dzērieni.”

  “Augot Wolt, mainās arī uzņēmuma sadarbības partneri. Piemēram, kardināli ir mainījies priekšstats par kurjera profesiju. No salīdzinoši mazskaitlīgas un mazzināmas nodarbošanās, tā ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajiem piepelnīšanās veidiem cilvēkiem visdažādākajās vecuma grupās. Šobrīd interese nodrošināt ēdienu un preču piegādes daudzkārt pārsniedz iespējas visiem interesentiem uzreiz nodrošināt arī kurjera darba iespējas”, norāda L. Ristala.

  Wolt platformā šobrīd iespējams pasūtīt vairāk nekā 3000 pārtikas preces no vairāk nekā 112 tirdzniecības vietām. Sadarbības partneru skaits un pieejamo pārtikas preču piedāvājums nemitīgi paplašinās, jo ātrā pārtikas preču piegāde ir virziens, kas piedzīvo strauju pieprasījumu arī citās valstīs. Ēdiens un pārtikas preces nav vienīgās jomas, kurās novērojams šāds pieprasījuma kāpums. Arvien lielāka iedzīvotāju interese ir jūtama par tādu preču ātro piegāžu iespējām, kā, piemēram, kosmētika, sadzīves preces un dzīvnieku pārtika. Tāpēc, sekojot līdzi iedzīvotāju vajadzībām un interesēm, Wolt regulāri paplašina platformā pasūtamo preču klāstu, un jau šobrīd ir iespējams pasūtīt dažādu preču kategorijas no 174 tirdzniecības vietām. Latvijā ātro preču piegādi 30 minūšu laikā Wolt nodrošina Rīgā un Liepājā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma