Reklāma

Android 12 ļaus spēlēt mobilās spēles pat pirms to lejupielādes beigām

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Šajā nedēļā notiekošajā Google mobilo spēļu izstrādātāju konferencē (Game Developer Summit) uzņēmums paziņojis, ka jaunākajā Android 12 operētājsistēmā laiks no spēles lejupielādes līdz tās reālai spēlēšanai telefonā tiks saisīnāts divas reizes.

Tas nozīmē to, ka spēli būs iespējams jau spēlēt pirms tā būs pilnībā lejupielādēta. Līdz šim tieši mobilās spēles mūsu viedtālruņos varētu būt vienas no tām lietotnēm, kas aizņem visvairāk atmiņas. Tas nozīmē, ka ir nepieciešams kāds laiks, lai tā pilnībā tiktu uzstādīta telefonā, taču ar jauno iespēju play as you download (latviski varētu tulkot kā “spēlē kamēr ielādē”) tās būs iespējams spēlēt jau brīdī, kad ir sākusies lejupielāde.

Avots: Google

Protams, pie šī brīža interneta ātrumiem vismaz mūsu pusē arī ietilpīgāku lietotņu lejupielāde visticamāk aizņems vien pāris minūtes, tomēr mūsdienas ik sekunde ir no svara, un šajā laikā lietotājs jau varētu būt pazaudējis interesi par spēli, bet izstrādātājs iespēju nopelnīt. Kā norāda Google, tad aptuveni 400 MB lielu mobilo spēli un programmu jaunajā Android 12 versijā tagad būs iespējams palaist divreiz ātrāk, ja salīdzina ar iepriekšējām mobilās operētājsistēmas versijām. Sony PlayStation konsoļu lietotāji jau būs pieraduši pie līdzīgas iespējas šīs platformas spēlēm.

Šobrīd Google piedāvā arī Play Instant iespēju, kas daļu mobiļo spēļu ļauj izbaudīt pat bez instalēšanas, sniedzot ierobežotu spēju izbaudīt spēles sniegtās iespējas, lai saprastu vai ir tālāka interese un vēlme to lejupielādēt pilnībā.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mārcis
14.07.2021 11:15

Mjā, tiešām spēlīšu spēlēšanas uzsākšanas laiks, par minūti agrāks, ir tas kur bija jāpiestrādā gan jau veselai nodaļai izstrādātāju :D Priekškam ?

Eggy Mega
14.07.2021 12:22
Reply to  Mārcis

Tas varētu būt aktuāli, ka tik ļoti gribas spēlēt, bet vienīgais pieejamais tīkls ir mobilais ar GPRS vai EDGE ātrumiem.

fufcix
14.07.2021 18:24
Reply to  Eggy Mega

spēle nav sieviete, var pagaidīt :-)

1250
14.07.2021 19:10
Reply to  fufcix

sievietei jāpagaida, kamēr līmenis nav iziets)

Gundars
14.07.2021 13:03

Varbūt restorānos varētu ieviest iespēju sākt ēst porciju, kamēr tā vēl nav pabeigta gatavot? Un doties ārā no frizētavas kad frizieris vēl nav pabeidzis frizūru?

davix
14.07.2021 13:56

Situācija, kad darbinieki paši sāk izdomāt sev darbu :)

rudzu rikas
15.07.2021 00:12

Laikam visbezjēdzīgākā “fīča” ever.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: