Reklāma

WhyNotWin11 programma sniegs precīzu informāciju, vai ir iespējams darbināt Windows 11

Jaunākie raksti

“Twitter” aizliedz publicēt foto un video ar personām bez viņu piekrišanas

"Twitter" turpina paplašināt centienus nodrošināt saviem lietotājiem privātumu un nu nācis klajā ar vēl vienu jaunumu. Ikvienam lietotājam turpmāk...

Silent Yachts prezentē jaunu katamarānu ar saules baterijām, elektromotoriem un pūķi

Uzņēmums Silent Yachts ir zināms kā viens no pionieriem, kas vēlas radīt videi draudzīgākus pārvietošanās līdzekļus ūdenī. Pavisam nesen...

Toyota savos elektroauto koncentrēsies uz cenu nevis nobraukumu ar vienu uzlādi

Salīdzinot ar lielāko daļu konkurentu, Toyota elektroauto segmentā līdz šim ievērojami stagnējusi. Autoražotājs pamazām pievērsies arī elektroauto, taču tas...

Riga TechGirls mentoru programmā pieteikušās vairāk nekā 1000 sieviešu

Darbs tehnoloģiju jomā arī sieviešu vidū ķļūst arvien pievilcīgāks, to var spriest pēc lielās aktivitātes jaunajā Riga TechGirls mentoru...

RTU zinātnieki izstrādā un licencē tehnoloģiju dabiskam termoiepakojumam

Lai aizvietotu dabai kaitīgo polistirolu, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vides aizsardzības un siltumu sistēmu institūta zinātnieki attīsta dabisku termoiepakojuma...

Vēl nav pagājusi pat nedēļa kopš jaunās Windows 11 operētājsistēmas prezentācijas, bet jau tagad ir skaidrs, ka diezgan neskaidra informācija ir par tehnisko specifikāciju, tomēr šeit palīgā nāks GitHub radītā lietotne.

Pats Microsoft piedāvā savu PC Health Check lietotni, kas pārbauda esošo datoru un tā saderību ar jauno Windows 11 operētājsistēmu, tomēr tā ir nepilnīga, tāpēc GitHub pieejama bezmaksas programma WhyNotWin11. Tā pārbaudīs datoru sīkāk un norādīs tieši, kura no tehniskajām sadaļām neatbildīs jaunajai operētājsistēmai. Kaut arī sākumā likās, ka jaunā Windows 11 operētājsistēma vairāk būs tikai vizuālas izmaiņas, kas pārāk nemainīs tehniskās prasības, salīdzinot ar Windows 10, tomēr realitātē tā nav.

WhyNotWin11 nosaukums gan vairāk liecina par to, ka programma norādīs, kāpēc datorā nebūs iespējams palaist jauno operētājsistēmu, tomēr tās pamatmērķis ir lietotājam ļoti precīzi parādīt un paskaidrot, kura no komponentēm vai saistītajām specifikācijām atbilst Windows 11 palaišanai. Jau izkristalizējies, ka viens no lielākajiem ierobežojumiem būs drošības TPM 2.0 moduļa izmantošana, kas jau uzreiz izslēdz daļu mātesplašu. Tāpat WhyNotWin11 ziņos par procesa arhitektūras, procesora versijas, frekvences un kodolu skaita atbilstību. Protams, operatīvās atmiņas lielumu, cietā diska ietilpību un DirectX atbalstu. Kopumā ir iespējams uzzināt ļoti precīzu informāciju par savu datoru 11 kategorijās.

Avots: WindowsCentral

Windows 11 operētājsistēmu mēs sagaidīsim ap Ziemassvētku laiku, līdz ar to vēl nepieciešams paciesties un ir lieliska iespēja uzlabot savus datorus, lai tie atbilstu tās izmantošanai.

Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK
30.06.2021 12:31

Man šķit mazais mīkstais defender jau šo visu ir ielicis melnajā sarakstā. Edge: “WhyNotWin10.exe was blocked because it could harm your device.”

Peters Leo
30.06.2021 16:01
Reply to  KKTK

Ar windows Forms aplikācijam tā ir, ar manām paša veidtotajām app ar tā ir gadījies(nez kapēc), spie more info–> run anyway

geksis
30.06.2021 13:21

kaut kādas apsurdas tās prasības. Manam datoram vienīgais, kāpēc nevar ir tas, ka nav atbalstāmo procesoru sarakstā, laigan ja papēta to sarakstu tur ir daži tādi procesori, kas ir 100x vājāki par manējo.

User
30.06.2021 14:13

un tieši tāpat, jau ir pieejami windows 11 legacy , kas ļauj win 11 uzlikt uz jebkura datora!

geksis
30.06.2021 16:14
Reply to  User

pēc tam, kad uzliksi (mēģināsi) 11. logu uz sava datora no ne oficiālās lapas padod ziņu cik daudz informācijas noplūda pie citiem. Par ņemšanu no svešām vietām es nevēlos pat domāt vismaz kādu pus gadu pēc oficiālās palaišanas.

User
30.06.2021 17:01
Reply to  geksis

to, ja noplūst info, neviens nezin, un te ir pilna Latvija, ar pirātisku programmatūru savos dzelžos, varbūt sāc pārmest visiem to lietošanu, tur jau ar 100% ka zog tavu informāciju! un personīgi es esmu uzlicis insider prewiev, no paša microsoft, uz abiem kompjiem, kuri itkà nqv saderīgi ar win 11.. un arī settingos rakstits, ka your system dont meet required hardware, bet tikuntā ļāva instalēt fresh from usb! 6 gen i7 6700k un nezināma n3060 intel portatīvajā! sapratu, ja mātesplatē ir tas tmp ( čipa vieta) var likt instalerim domat ka tev darbojas tas tmp 2.0.. un ar gpt uefi… Read more »

geksis
30.06.2021 17:11
Reply to  User

es nepārmetu programmu, kas maksā par daudz aizlienēšanos par velti, bet gan apšaubu, ka pašreiz tīklā klīstošās win11 instalācijas versijas būtu droši lietot.

digitalk(@ciparnieks)
30.06.2021 19:55
Reply to  geksis

nevajag ņemt kaut ko svešu un “klīstošu”. ir toolis, kurš no tava legit insider build un klāt piekopēta win10 iso uztaisa win11 iso.

geksis
30.06.2021 17:17
Reply to  User

p.s. uz i5-7300hq kur visi parametri atbilst prasībām izņemot to, ka procesors nav atbalstāmo sarakstā caur insaider dev aizgāja atjauninājumi 9šobrīd lejupielādējas)

uz stacionārā, kur ir i5-8400 neesmu vēl mēģinājis, bet tur vēl jāpaskatās bios, jo tur pārāk daudz neatbilstību.

Zigmars Dzenis(@zigmars)
02.07.2021 23:35

Es šo komentāru rakstu no Windows 11, kuru esmu uzstādījis uz 10 gadus veca Dell laptopa ar 3. paaudzes i5 Intel procesoru! Darbojas tīri ok!

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: